Rekrutacja dla pracowników na wyjazdy STA

Rekrutacja zamknięta!
Zapraszamy pracowników UKW do wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej na wyjazdy STA (teaching) w ramach programu Erasmus+.

Konkurs fotograficzny
X Kongres Obywatelski

UKW partnerem AFF-Ery Filmowej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wspiera AFF-Erę Filmową, która w dniach 22-25 września po raz trzydziesty odbędzie się w bydgoskim Pałacu Młodzieży.

Teatr Polski: Trędowata. Melodramat.

Teatr Polski w Bydgoszczy serdecznie studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na spektakl pt „Trędowata. Melodramat” w reżyserii Wojciecha Farugi.

Dyplomacja: Zapisz się do Akademii Młodych

Rusza rekrutacja do XIII edycji Akademii Młodych Dyplomatów. Zapisy trwają do 5 lipca.

Konferencja: International workshop

Międzynarodowa konferencja (international workshop). Przedsiębiorczy uniwersytet i jego rola w regionalnym modelu triple helix. Warszawa – białystok – 18-20.06.2015 r.

Zaproszenie: Cykl koncertów

Z okazji 205 rocznicy urodzin Fryderyka Chopina serdecznie zapraszamy na cykl koncertów poświęconych twórczości polskiego kompozytora. Inauguracja serii koncertów odbędzie się w Akademii Muzycznej im. F.Nowowiejskiego (ul. Staszica) 1 marca 2015 roku.

Konkurs: Nowe programy Minister Nauki

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłasza 2 nowe programy: Uniwersytet Młodych Wynalazców i Akademickie Centrum Kreatywności.

Koncert: dyplomanci w Filharmonii

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiejna koncert dyplomantów w  piątek 16 maja 2014 r.

Koncert: przyjdź do Filharmonii

UKW wspólnie z Filharmonią Pomorską zapraszają na koncert: Z okazji 100. rocznicy urodzin Andrzeja Panufnika (14.05.2014 r.).