Zabawa w cyrk

Teatr Małych Form w Bydgoszczy proponuje warsztat teatralno – cyrkowy pt. „Zabawa w cyrk”. Zapraszamy 12 stycznia 2013.

Szkolenia z protokołu dyplomatycznego

Akademia Kultury i Rozwoju Osobistego wspólnie z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza uczniów i studentów na zajęcia z Protokołu Dyplomatycznego.

Spotkanie z firmą Jabil

27 listopada zapraszamy do Copernicanum na spotkanie z firmą Jabil Global Services Poland Sp. z o.o., szczególnie dla osób które poszukują pracy w obszarze elektroniki, planowania, zakupów lub mają w planach rozpoczęcie kariery zawodowe.

Toruński Kwartet Waltorniowy
L. Wyczółkowski w Bibliotece

Pewne zwycięstwo szczypiornistów

Zespół AZS-u UKW Bydgoszcz nie miał większych problemów z pokonaniem Akademików z Olsztyna. Niedzielne spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 35:25.

Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego

W środę, 14 listopada odbędą się uzupełniające wybory do Samorządu Studenckiego UKW. Prezentujemy listę kandydatów i lokalizacji komisji wyborczych.

Wygraj bilety do teatru

Wampiriada na UKW już 7.11

Akademickie Centrum Wolontariatu UKW serdecznie zaprasza 7 listopada (środa) w godzinach 10.00-14.00 do udziału w Wampiriadzie czyli akcji honorowego oddawania krwi.