Szkolenie "Student II"

23 maja 2012 serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne na szkolenie dotyczące Programu PFRON „Student II”.

IV Naukowa Sesja magistrantów psychologii

Już po raz czwarty zaproszamy na IV Sesję Naukową Magistrantów Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Wykłady o nierzetelności

23 maja 2012 zapraszamy na wykłady o nierzetelności dziennikarskiej i nierzetelności naukowej w Polsce.

Recital utworów Modesta Musorgskiego

Ośrodek Chopinowski w Szafarni zaprasza w niedzielę, 20 maja na recital utworów Modesta Musorgskiego.

Godziny rektorskie 16 i 17 maja

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ogłasza godziny rektorskie 16 maja od godziny 12 do 17 maja do godziny 12 w związku z juwenaliami.

Zapraszamy na przegląd PESTKA

Studenci kulturoznawstwa UKW serdecznie zapraszają do udziału w siódmej edycji Przeglądu Eksperymentalnych Studenckich Tworów Karkołomnie Artystycznych - PESTKA 2012.

Bydgoski Festiwal Nauki: Erasmusowe konkursy

Wielkimi krokami zbliża się Bydgoski Festiwal Nauki. W czasie tegorocznej edycji będziemy świętować 25-lecie istnienia Erasmusa i z tej okazji przygotowaliśmy dwa konkursy.

Pracownik ds. Rekrutacji

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego poszukuje pracownika do Działu Rekrutacji na pełen etat.

Godziny rektorskie - 24 kwietnia 2012

Prorektor ds. Dydaktycznych dra hab. Andrzej Papuziński, prof. nadzw. 24 kwietnia (wtorek) od godz. 11.00 ogłasza godziny rektorskie w związku ze świętem uczelni.

Godziny rektorskie 27.03

27 marca 2012 od godziny 13.00 zostają ogłoszone godziny rektorskie w związku z wyborami.