IV Konferencja w ramach Europejskiego Dnia Logopedy

Zapraszamy na IV Konferencję z okazji Europejskiego Dnia Logopedy pod hasłem „Zaburzenia mowy i komunikacji u dzieci z wadami słuchu i opóźnionym rozwojem mowy”

Spotkanie noworoczne dla KUTW

Już w najbliższą środę 25 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie noworoczne dla słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Przewodniczący Samorządu w ogniu pytań

Już we wtorek pod ostrzałem dziennikarzy Radia Uniwersytet znajdzie się nowy przewodniczący Samorządu Studenckiego UKW – Grzegorz Czeczot. Kim jest nowy szef samorządowców i jaką strategię objął na najbliższą kadencję dowiecie się z wtorkowej audycji o godzinie 17.00

Turniej siatkówki

W dniach 16-18 grudnia 2011 roku odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej im. Huberta Wagnera - Europejski Festiwal Piłki Siatkowej, zorganizowany przez Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Wszyscy na… marszałka!

10 stycznia w cyklu „Wszyscy na jednego” na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego gościł będzie Piotr Całbecki,  marszałek województwa kujawsko-pomorskiego.

Noc Biologów

Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą mieli okazję do poznania tajemnic naszego Ogrodu Botanicznego. 13 stycznia zapraszamy na ogólnopolską Noc Biologów.

M. Skłodowska-Curie w życiu i pracy

Zapraszamy do Alliance Française przy UKW na spotkanie poświęcone polskiej noblistce Marii Skłodowskiej-Curie.

Koncert: Bóg się rodzi

Logoriada na UKW

Już 14 grudnia 2011 zapraszamy Was na kolejną część cyklu Logoriada na UKW! Tym razem wyświetlimy film „Śniegowe ciastko”.

Spotkania z biologią

Instytut Biologii Eksperymentalnej UKW zainicjował cykl wykładów pod hasłem: Bliskie spotkania z biologią. Wykłady adresowane są przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Wybory do Samorządu Studenckiego

14 grudnia 2011 odbywają się powszechne wybory do władz Samorządu Studenckiego UKW.

Szkolenia z przedsiębiorczości

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy UKW serdecznie zaprasza na cykl warsztatów i wykładów, które poszerzą Twoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, zakładania działalności gospodarczej.