Dołącz do Akademickiego Centrum Wolontariatu

Akademickie Centrum Wolontariatu zaprasza UKW zaprasza na spotkanie informacyjno-organizacyjne w najbliższy czwartek, 13 marca do swojej siedziby w Domu Studenta nr 1 "Romek" przy ul. Łużyckiej 24. Na spotkanie zapraszamy osoby, które chcą zaangażować się w projekty akcyjne lub długoterminowe.

Zostań twarzą UKW!

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w sesji, z której zdjęcia zostaną wykorzystane w celach promocyjnych naszej Uczelni. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 23 stycznia.

Erasmus 2014/15 - spotkanie dla pracowników

Biuro Współpracy Międzynarodowej oraz Koordynator Programu ERASMUS zapraszają pracowników UKW na spotkanie informacyjne ERASMUS REKRUTACJA 2014/2015, które odbędzie się 20 STYCZNIA (poniedziałek) 2014 w godzinach 13.00-15.00 w sali Rady Wydziału Pedagogiki i Psychologii przy ul. Chodkiewicza 30.

Voucher badawczy - spotkanie informacyjne

W imieniu Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dra hab. Sławomira Kaczmarka oraz Pełnomocnika ds. Współpracy z Gospodarką prof. dra hab. inż. Jana Grajewskiego serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości udziału jednostek naukowo-badawczych w programie Voucher Badawczy.

Trudne wyzwanie dla szczypiornistów AZS-u UKW

Zespół Nielby Wągrowiec będzie kolejnym rywalem szczypiornistów AZS-u UKW Bydgoszcz. Na to spotkanie zapraszamy w sobotę 23 listopada o godz. 17:00.

Studiuj w USA – spotkanie ze stypendystką Fulbrighta

Megan Roy oraz doradcy edukacyjni będą przekonywać studentów UKW do rozpoczęcia studiów w Stanach Zjednoczonych.

Dylematy startupów - wykład

Zapraszamy na wykład Dylematy startupów i konsekwencje kluczowych wyborów - Case Study Serwisu YourApss.Info. Wykład poprowadzi Bartosz Lewandowski, założyciel i wydawca serwisu YourAppps.info.
14 listopada – Aula Biblioteki Głównej UKW przy ulicy Szymanowskiego 3 – godzina 13.30.

Kibicuj naszym szczypiornistom

Wernisaż malarstwa prof. Renaty Uzarskiej-Bielawskiej

Po otwarciu Biblioteki Głównej UKW, przyszedł czas na inaugurację działalności galerii wystawienniczej. 9 października zapraszamy na wernisaż malarstwa prof. Renaty Uzarskiej-Bielawskiej.