Przygotowania szczypiornistów do sezonu

Od połowy sierpnia II-ligowy zespół  piłkarzy ręcznych AZS UKW Bydgoszcz przygotowuje się do nowego sezonu 2012/2013.

Materiał na inżyniera - inżynieria materiałowa

Ty również możesz zostać inżynierem! Wybierz inżynierię materiałową na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy!

Nagrody Marszałka dla osób z UKW

20 czerwca 2012 r. podczas gali w toruńskim Dworze Artusa poznaliśmy laureatów dwunastej edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wśród nich znaleźli się dr hab. Dariusz Łukaszewicz, prof. nadzw. (Instytut Filozofii) oraz sportowcy: Paweł Wojciechowski i Piotr Siemionowski.

Bydgoska Noc Kupały

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody najkrótszej nocy w roku – Nocy Kupały, która odbędzie się z 21 czerwca o godz. 23.00.

Bilety dla studentów do Filharmonii

Filharmonia Pomorska i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zapraszają na koncert, który odbędzie się 20 czerwca. W programie światowe prawykonania.

Wystartuj w Rajdzie o Puchar Rektora UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz Studenckie Koło Motoryzacyjne 98oTeam zapraszają we wtorek, 12 czerwca na V Rajd o Puchar Rektora UKW. Będzie to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności orientacji w terenie, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Źródło Jacka Kaczmarskiego wciąż bije

W miniony weekend (2-3 czerwca 2012) zakończył się VII Festiwal Piosenek Jacka Kaczmarskiego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Studenci vs. Policja – zbiórka krwi

Komenda Wojewódzka Policji i Akademickie Centrum Wolontariatu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w zbiórce krwi "Studenci vs Policja" - walka do ostatniej kropli krwi! Akcja odbędzie się w piątek, 1 czerwca w godz. 8.00 do 14.00 na placu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji (wejście od ul. Poniatowskiego).

Język – Wielokulturowość – Tożsamość – konferencja

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zaprasza na konferencję naukową „Język – Wielokulturowość – Tożsamość – konferencja”, która odbędzie się 17 i 18 września. Zapisy są przyjmowane do 15 czerwca.

Mistrzostwa UKW w piłce nożnej

Zapraszamy do udziału w Otwartych Mistrzostwach UKW w piłce nożnej.

Wnioski o akademiki

Wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2012/2013 należy składać osobiście w Dziale Spraw Studenckich.