Kultura, media, prawo i biznes

Do 10 kwietnia można zgłaszać swój udział w konferencji dotyczącej relacji sztuki, biznesu i mediów. Jej uczestnicy będą rozmawiać o problemach i oczekiwaniach związanych z funkcjonowaniem w tych obszarach.

Godziny rektorskie - 12.04

Prorektor ds. Dydaktycznych dra hab. Andrzej Papuziński, prof. nadzw. 12 kwietnia (czwartek) od godz. 13.00 ogłasza godziny rektorskie w związku z wyborami prorektorów.

„Spotkania z innymi” nominowane w konkursie

Czytanki dla dzieci autorstwa naszego pracownika Przemysława Grzybowskiego zostały zgłoszone do konkursu „Najlepsza książka na wiosnę”. Zachęcamy do głosowania na tytuł „Spotkania z innymi”.

Zgłaszanie kandydatów na rektora

Zgodnie z kalendarium wyborów - kandydatów na rektora można zgłaszać w dniach 13 – 20 marca w Komisji Wyborczej UKW.
Kandydatury na rektora należy zgłaszać na piśmie przy ul. Chodkiewicza 30, w pokoju 105 w czasie dyżurów członków Komisji.

Zostań tłumaczem - SDL University Program na UKW

Znalezienie pracy jeszcze w trakcie edukacji, związanej z kierunkiem studiów nie jest dziś łatwą sprawą. Taką szansę mają jednak studenci naszej uczelni, dzięki współpracy UKW  z firmą SDL.

Godziny rektorskie

Prorektor ds. Dydaktycznych dr hab. A. Papuziński, prof. nadzw. ogłasza dla uczestników seminarium bolońskiego godziny rektorskie 25 stycznia 2012 r. w godzinach 8.00-17.00.

Szkolenie z przedsiębiorczości

Zapraszamy na zajęcia: "Kreowanie pomysłów na biznes", organizowane przez Alademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy UKW.

Szkolenie z przedsiębiorczości

17 stycznia zapraszamy na wykład "Model finansowania działalności gospodarczej" w ramach cyklu warsztatów organizowanych przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Godziny rektorskie

Prorektor ds. Dydaktycznych dr hab. Andrzej Papuziński, prof. nadzw. ogłasza 22 grudnia od godziny 14.00 godziny rektorskie.

Belfer roku - ostatni dzień

Ostatni dzień głosowania na Belfra Roku! Gazeta Pomorska organizuje plebiscyt na Belfra Roku, aż 3 pracowników UKW: Przemysław Grzybowski, Adam Sudoł, Grzegorz Kaczmarek znalazło się w rankingu w kategorii nauczyciel akademicki. Głosujcie, głosujcie, belfrem roku może zostać nasz wykładowca, a Wy możecie wygrać laptopa!

Konkurs Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą UKW

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą UKW, prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski ogłasza konkurs dla pracowników naukowych w roku akademickim 2011/12 na opracowanie projektu międzynarodowego realizowanego w ramach umowy międzyuczelnianej, listu intencyjnego lub umowy konsorcjum projektowego.