UWAGA! Odbiór PIT-11

Nauczyciele akademiccy, biblioteka, Szkoła Nato (pokój 01) w terminie od 14.02 do 23.02.2011

Administracja oraz obsługa (pokój 02) w terminie od 17.02. do 28.02.2011

Zgłoś swoją propozycję imprezy na Bydgoski Festiwal Nauki

Już po raz kolejny Uniwersytet Kazimierza Wielkiego jest współorganizatorem Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Celem Festiwalu jest zbudowanie programu zawierającego propozycje imprez odpowiadających oczekiwaniom różnych grup wiekowych, począwszy od przedszkolaków, poprzez młodzież szkolną i studentów, a skończywszy na seniorach, tak żeby każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

Akcja: Gramy dla Andrzeja trwa!

Akcja  Gramy dla Andrzeja trwa! Studenci i wykładowcy Instytutu Edukacji Muzycznej zapraszają na cykl imprez i koncertów, z których całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie chorego kolegi.

Studenci UKW stypendystami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Miło nam poinformować, że aż 15 naszych studentów otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wyniki w nauce oraz sporcie na rok akademicki 2010/11.

Eko SolidWorks – zielone projektowanie

W dniach 12-13 stycznia br. w budynku Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ulicy Kopernika 1 odbędzie się konferencja pt. „Eko SolidWorks – zielone projektowanie”. Celem konferencji jest popularyzacja nowoczesnych technik komputerowego wspomagania na różnych etapach powstawania produktu, z uwzględnieniem oddziaływania na środowisko naturalne.

Wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku

Ciepłych oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, życzy

JM Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

prof. dr  hab. inż. Józef Kubik

Zaprojektuj logo Leonardo da Vinci - konkurs!

Kierownik projektu – dr Aleksandra Błachnio (Instytut Psychologii) oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej zapraszają wszystkich studentów do wzięcia udziału w konkursie na logo Projektu z programu Leonardo da Vinci – Transfer Innowacji:

Spotkanie z Posłem Pawłem Poncyliuszem

Na zaproszenie Koła Naukowego Politologów UKW dzisiaj, w czwartek 09.12.2010 o godz 12.00 w s. nr 112 na Przemysłowej 34, ze studentami spotka się poseł Paweł Poncyliusz, członek stowarzyszenia „Polska Jest Najważniejsza”. Tematami spotkania będą kondycja polskiej prawicy oraz finansowanie partii politycznych.

Wampiriada na UKW!

2 grudnia 2010 r. w godzinach 10:00 - 15:00 na terenie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy będzie można oddać krew.

Otrzęsiny Uniwersyteckie 2010 już dziś!

Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wraz z Samorządami Studenckimi Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Wyższej Szkoły Gospodarki i Akademii Muzycznej, mają przyjemność zaprosić Was nasi drodzy studenci na wielkie święto studenckie.