Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2013

Zapraszamy do udziału w konkursie „Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2013”, który odbędzie się 22 kwietnia 2013 na Wydziale Humanistycznym UKW.

Kibicuj biało-czerwonym w Beanusie

W najbliższy piątek, 22 marca piłkarze reprezentacji Polski rozegrają kolejne spotkanie eliminacji do Mistrzostw  Świata w 2014 roku. Ten mecz będzie można zobaczyć na dużym ekranie w studenckim klubie Beanus na UKW.

Targi Kół Naukowych

Nowe konkursy POKL: zgłoś swój pomysł

Urząd Marszałkowski ogłosił 2 kolejne konkursy, w których można składać projekty i uzyskać wsparcie na ich realizację. Wnioski można składać do 15 lutego 2013 r. Zachęcamy pracowników UKW do przeanalizowania możliwości aplikowania o środki w tych konkursach.

AZS UKW na fotelu lidera!

Bydgoscy szczypiorniści odprawili z kwitkiem zespół Energetyka Gryfino i objęli prowadzenie w swojej grupie w rozgrywkach II ligi. To wielki krok w stronę awansu, ale do końca sezonu pozostało jeszcze szesnaście kolejek.

Godziny rektorskie - 23.11.

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia prof. Roman Leppert ogłasza 23 listopada 2012 godziny rektorskie od godz. 7.00 do 12.00.

Dotacje na nowe projekty

Wkrótce zostaną ogłszone nowe konkursy przez Urząd Marszałkowski, przewidzane zostały m.in. staże i szkolenia, zachęcamy do przygotowywania projketów.

Konkursy: Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych

20 listopada 2012 r. upływa termin składania wniosków na konkursy nr 6/POKL/8.1.1/2012 oraz 7/POKL/8.1.1/2012 ogłoszone przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego na dofinansowanie projektów ze środków EFS w ramach Poddziałania 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

AZS UKW powalczy o kolejne punkty

Już w najbliższą sobotę 20 października 2012 nasz zespół piłkarzy ręcznych AS UKW Bydgoszcz zmierzy się z Alfą 99 Strzelno w VI kolejce.

Nabór do Radia Uniwersytet

Zagłosuj na książkę prof. Marzec-Holki

Miesięcznik „Charaktery” organizuje już po raz czwarty konkurs o Nagrodę Teofrasta 2012. W kategorii książki naukowe jest nominowana praca prof. Krystyny Marzec-Holki „Przemoc seksualna wobec dziecka. Studium pedagogiczno-kryminologiczne”. Głosowanie trwa do 20 września za pośrednictwem strony nagrodateofrasta.eu. Zachęcamy do oddawania swoich głosów na książkę prof. Marzec-Holki, która jest długoletnim pracownikiem Instytutu Pedagogiki UKW.

Nasi studenci na Igrzyskach Olimpijskich

Marika Popowicz, Piotr Siemionowski, Dariusz Kuć oraz Paweł Wojciechowski znaleźli się w reprezentacji Polski na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Wszyscy są studentami UKW i pokazują, że wielkie sukcesy sportowe można łączyć z edukacją.