Logoriada na UKW

Fundacja Akademickie Centrum Pomocy Logopedycznej oraz Zakład Pedagogiki Specjalnej UKW zapraszają na spotkanie z cyklu Logoriada.

Zaproszenie na mszę św. do Bazyliki

Proboszcz parafii pw. św. Wincentego a Paulo, ks. Marek Bednarek zaprasza studentów i pracowników UKW na uroczystą mszę świętą w niedzielę, 15 kwietnia.

Godziny rektorskie - 5.04

Prorektor ds. Dydaktycznych dr hab. Andrzej Papuziński, prof. nadzw. ogłasza 5 kwietnia 2012 (czwartek) od godz. 14.00 godziny rektorskie.

StartUp Mixer na UKW

22 marca o godz. 15.00 zapraszamy na StartUp Mixer do Biura AIP UKW przy ul. Ogińskiego 16.

Wygraj bilety na Koncert Rektorów – druga szansa

W najbliższą niedzielę odbędzie się „Koncert Rektorów, czyli muzyka łączy”. W kilku konkursach rozdamy zaproszenia na to szczególne wydarzenie.

Wybory: zebranie dla pracowników administracji

W związku z tym, że na zebraniu w dniu 6 marca nie dokonano wyboru wszystkich elektorów,
komisja wyborcza ogłasza następną turę głosowania. Zapraszamy wszystkich w dniu 12 marca (poniedziałek) na godz. 9.00 do sali Atrium (17).

Nadzieje mojego miasta – głosuj na naszych!

Ruszyło głosowanie w plebiscycie „Nadzieje mojego miasta”, organizowanego przez portal Moje Miasto Bydgoszcz. Znaczna część kandydatów jest związana z naszą uczelnią.

Zakończyliśmy zimową rekrutację

Zakończyliśmy zimową rekrutację na studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Po raz pierwszy przyjmowaliśmy kandydatów, którzy rozpoczęli naukę w semestrze letnim. Na unikatowy kierunek inżynierski rewitalizacja dróg wodnych (studia stacjonarne I stopnia) zarejestrowało się 65 osób - planowana liczba miejsc na kierunku wynosiła 30. Na kierunek ten przyjęliśmy 33 osoby.

Spotkanie z Pawłem Wojciechowskim!

We wtorek 31 stycznia zapraszamy na spotkanie z Pawłem Wojciechowskim – mistrzem świata i rekordzistą Polski w skoku o tyczce.

Konferencja na Europejski Dzień Logopedy

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zaprasza na IV konferencję pod hasłem "Zaburzenia mowy i komunikacji u dzieci z wadami słuchu i opóźnionym rozwojem mowy".

Doktoranci mają głos!

Dziś o 17.00 w Radiu Uniwersytet będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego o studiach doktoranckich, do studia zaproszono przedstawicieli doktorantów UKW.