Honorowy doktorat dla prof. M. Kleibera - Święto Uczelni

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego po raz kolejny miał swoje święto. Uroczystości połączone z nadaniem tytułu Doktora Honoris Causa odbyły się we wtorek, 24 kwietnia.

Mam talent...być wolontariuszem

Akademickie Centrum Wolontariatu UKW zaprasza wszystkich chętnych na casting "Mam talent...być wolonatriuszem".

Targi Kół Naukowych

Bilety dla studentów do Filharmonii

Filharmonia Pomorska i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zapraszają na kwietniowe koncerty. Dla naszych studentów mamy bezpłatne zaproszenia.

Spotkanie dot. choroby Huntingtona

13 kwietnia 2012 roku (piątek) zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie naukowo - szkoleniowe, pt. "Choroba Huntingtona - przyczyny, objawy, terapia".

Startuj po Studencki Nobel

Do 10 kwietnia można zgłaszać się do konkursu Studencki Nobel 2012. Jest to konkurs skierowany do studentów wyróżniających się na tle naukowym i działalności społecznej.

Ostatni mecz AZS UKW w rundzie zasadniczej

31 marca zapraszamy na  ostatni mecz rundy zasadniczej.  AZS UKW Bydgoszcz jedzie do Torunia.

Szlagier 2012 – mamy zaproszenia

Koncert finałowy IX Ogólnopolskich Spotkań z Muzyką Filmową i Musicalową Szlagier 2012 odbędzie się w najbliższą sobotę, 31 marca o godz. 18. Mamy osiem pojedynczych zaproszeń na to spotkanie.

III Kujawsko-Pomorskie Forum Kultury Fizycznej

23 marca 2012 roku (piątek) zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego na III Kujawsko-Pomorskie Forum Kultury Fizycznej,  które odbędzie się na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Polityka od kulis - spotkanie z prof. Zybertowiczem

Większość społeczeństwa obraz świata polityki zna jedynie z medialnych przekazów. O tym, jakie zjawiska i relacje zachodzą za kurtyną będzie opowiadał na UKW prof. Andrzej Zybertowicz.

Warsztaty teatralne

Koło Naukowe Animatorów Społeczno-Kulturowych zaprasza wszystkich studentów na warsztaty teatralne.