Ruszył nabór wniosków na stypendia dla młodych naukowców

1 czerwca ruszył nabór wniosków w trzeciej edycji projektu „Krok w Przyszłość”, w ramach którego Urząd Marszałkowski rozdysponuje wsparcie finansowe wśród doktorantów z naszego regionu. Wysokość stypendium, które ułatwi realizację naukowych planów to 30 tysięcy złotych. Na wnioski czekamy do 3 września.

Szymon Brucki najlepszym solistą V Festiwalu "Źródło wciąż bije"

V Festiwal piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije” za nami. Po emocjonującym i pełnym wrażeń festiwalu jury wybrało zwycięzców wśród solistów, zespołów oraz w kategorii pojedynek z Mistrzem. Najlepszym solistą V edycji festiwalu okazał się Szymon Brucki.

Psyche.Ciało.Całość.

Praca: OFFerty 2014 już 23 października

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zatrudnienia do udziału w Targach Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2014, które odbędą się 23.10.2014 r. w godz. 10.00-15.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy.

Gry: 33. Noc Planszówek

Tworzenie gier: Zapraszamy na spotkanie

Polskie Towarzystwo Badania Gier / Games Research Association of Poland, Koło Bydgoskie przy Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na wykład i dyskusję nt. "Wizualne tworzenie gier, czyli alternatywa dla tradycyjnego programowania".

Spotkanie z interesariuszami: Nauka Praktyce – Praktyka Nauce

25 kwietnia 2014 r. o godz.11.00 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w sali Rady Wydziału (ul. Chodkiewicza 30, główny budynek, s. 23) odbędzie się III interdyscyplinarne spotkanie z Interesariuszami w ramach projektu pn. „Program rozwoju Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy”.

Studenci UKW w finale Rumaków 2014

W czwartek wieczorem poznamy laureatów konkursu Rumaki 2014. W finale znalazły się dwie studentki UKW.

Obszary Interakcji w ISOB

Szkoła IB International School of Bydgoszcz (ISOB) organizuje warsztaty Obszary Interakcji dla młodzieży w wieku 11 – 16 lat. Odbędą się one w piątek, 8 listopada w godz. 8.00-8.45 przy ul. Gałczyńskiego 23 (osiedle Błonie), w sali nr 20 (I piętro).

Kolejna szansa na założenia konta ZIP - 29.10.

Pracownicy i studenci, którzy nie założyli do tej pory konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta będą mogli to zrobić 29 października w gmachu Biblioteki UKW.

Wygraj bilety na mecz Zawiszy

Zapraszamy do konkursu, w którym można zdobyć pięć podwójnych biletów na najbliższy mecz Zawiszy Bydgoszcz i Arki Gdynia.