Konferencja metropolitarna na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego jest gospodarzem konferencji „Metropolia Bydgosko-Toruńska szansą rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego”. Odbędzie się ona w poniedziałek, 26 marca o godz. 14:30 w auli Copernicanum.

Godziny rektorskie 22.03

22 marca 2012 od godziny 13.00 obowiązują godziny rektorskie ze względu na spotkanie z kandydatami na rektora.

Derby szczypiornistów na remis

Skończyła się zwycięska passa zespołu AZS-u UKW Bydgoszcz. Podopieczni Jarosława Knopika po trzech wygranych z rzędu zanotowali remis w derbowym pojedynku z MKS-em Grudziądz.

Spotkanie dla zainteresowanych programem Erasmus

Członkowie uniwersyteckiego Koła Naukowego Fizyki i Astronomii wraz z przedstawicielem Biura Współpracy Międzynarodowej serdecznie zapraszają wszystkich studentów na spotkanie dotyczące programu Erasmus.

Wygraj bilety do Filharmonii Pomorskiej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego wraz z Filharmonią Pomorską zapraszają do udziału w konkursie, w którym można wygrać bilety na koncert, który zaplanowano 2 marca o godzinie 19.

Koncert Kenny'ego Balla

Kino Letnie zaprasza

MOK zaprasza w sierpniowe czwartki o 21 na Stary Rynek do Kina Letniego. Przygotowano ciekawe propozycje, zapraszamy!

Wakacyjne kursy językowe w Alliance Française UKW

Ośrodek Alliance Française UKW zaprasza wszystkich zainteresowanych  na wakacyjne kursy językowe.

Mistrzostwa UKW w piłce nożnej!

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza do udziału w Mistrzostwach UKW w piłce nożnej

Miejsce: Boisko, ul. Chodkiewicza 30

ZEBRANIE KAPITANÓW DRUŻYN: 5 kwietnia br (wtorek) w pokoju 030 o godz. 18.00

Tworzymy fundację!

Poszukiwani i potrzebni są studenci i studentki kierunków pedagogicznych i psychologicznych, którzy pragną wcielać w praktykę swoje umiejętności w pracy z dziećmi!