Konkurs - pomysł na biznes

AIP przy UKW organizuje konkurs na pomysł na biznes. Konkurs skierowany jest do studentów oraz pracowników UKW, na pomysły czekamy do 10 marca.

Odbiór PIT za 2011 rok

Wszyscy pracownicy prowadzący działalność gospodarczą, którzy nie powiadomili o tym fakcie pracodawcy proszeni są o pilne zgłoszenie się do Działu Płac w terminie od 13.02.-16.02.2012 w celu uzupełnienia dokumentacji.

Odbieranie certyfikatów ze szkoleń AIP

Dziękujemy uczestnikom szkoleń organizowanych przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego i zapraszamy po odbiór certyfikatów.

Środkowy i Południowy Wietnam

8 lutego 2012 zapraszamy na spotkanie "Środkowy i Południowy Wietnam", bedzie ilustrowane zdjęciami i filmami Lecha Olszewskiego z czterotygodniowego wędrowania po Wietnamie.

Gala operetkowa

Dofinansowanie projektów w ramach Joint Programmes

CEI University Network (CEI UniNet) rozpoczął nabór wniosków w ramach Joint Programmes z Central European Initiative (CEI) w następujących obszarach współpracy:

Opublikuj artykuł w „Studiach Gdańskich”

"Studia Gdańskie” wydawane przez Seminarium Duchowne zachęca studentów do napisania publikacji związanych z szeroko pojętą tematyką dziecka. W artykułach należy poruszyć problemy najmłodszych z punktu widzenia socjologicznego, pedagogicznego, prawnego, teologicznego, ekonomicznego lub politologicznego. Termin nadsyłania prac mija 31.05.2011 roku.

Spotkanie autorskie z prof. Grzegorzem Nowikiem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Grzegorzem Nowikiem, autorem książki "Zanim złamano "Enigmę" rozszyfrowano "Rewolucję". Polski radiowywiad podczas wojny z bolszewicką Rosją 1918-1920." Spotkanie 23 listopada (wtorek) o godz. 11 w sali audytoryjnej "Copernicanum", ul. Kopernika 1. Podczas spotkania, organizowanego przez UKW oraz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, nabyć będzie można książkę Profesora. Wstęp wolny.

Rodzina wobec wyzwań współczesności

W dniach 19-20 listopada 2010 r. na terenie Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pod patronatem JM Rektora UKW prof. Józefa Kubika oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy Konstantego Dombrowicza, odbędzie się I Interdyscyplinarna Konferencja Doktorantów "Rodzina wobec wyzwań współczesności".

Wisła XXI wieku – szanse i zagrożenia 2010-2015

Fundacja Marka Kamińskiego organizuje ogólnopolską konferencję "Wisła XXI wieku – szanse i zagrożenia 2010-2015". Jednym z prelegentów podczas konferencji będzie profesor Zygmunt Babiński z Instytutu Geografii UKW. Konferencja odbywać się będzie w dniach 29-30.11.2010 roku.

Zostań wolontariuszem Plus Camerimage w Bydgoszczy

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w organizacji 18. Edycji Festiwalu Plus Camerimage w Bydgoszczy zapraszamy do współpracy w ramach wolontariatu. Aby się zgłosić wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.pluscamerimage.pl, a następnie wziąć udział w rozmowach kwalifikacyjnych, które odbędą się w drugiej połowie października.

Stypendium naukowe dla studentów II stopnia

Dział Spraw Studenckich UKW przypomina o możliwości ubiegania się o stypendium za wyniki w nauce przez studentów studiów drugiego stopnia, którzy ukończyli studia pierwszego stopnia w innych uczelniach.