Pitagoras 2007 - podpisano porozumienie z PFRON

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego podpisał umowę z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Porozumienie dotyczy dofinansowania zakupu i montażu urządzeń wspomagających słyszenie w ramach programu pn. "Pitagoras 2007 - pomoc osobom z uszkodzeniem słuchu".

Pasje studentów humanistyki drugiej generacji

Zapraszamy na prezentacje studentów humanistyki drugiej generacji. Tym razem nie będą one dotyczyć tematyki związanej z tym kierunkiem, ale pasji naszych studentów.

Gry: nocny teatr wyobraźni

W sobotę, 5 lipca zapraszamy do Biblioteki Głównej UKW na Nocny Teatr Wyobraźni, noc przy grach narracyjnych RPG oraz Larpach.

Bezpłatne szkolenia: Akademia ProTRADERa

Zapraszamy na cykl szkoleń "Akademia ProTRADERa" z zakresu rynków finansowych, handlu na instrumentach finansowych a także tematów związanych z gospodarką i psychologią inwestowania.

Warsztaty: Zarządzanie sobą w czasie

Projektor - wolontariat studencki zaprasza na warsztat, na którym zostaną przedstawione różne techniki zarządzania sobą w czasie. Odbędzie się on w czwartek, 27 lutego na UKW przy ul. Chodkiewicza.

Koniec pierwszego etapu rejestracji na studia

14 lipca zakończyliśmy rejestrację na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie. Wstępnych wyników można spodziewać się w czwartek, 18 lipca w godzinach popołudniowych.

Voucher badawczy na projekty innowacyjne

11 firm chce współpracować z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, w ramach naboru wniosków o dotacje dla firm planujących realizować projekty innowacyjne przy wsparciu jednostek naukowych w projekcie "Program pilotażowy w województwie kujawsko-pomorskim Voucher badawczy".

Współpraca UKW z PWSZ w Pile

2 lipca 2012 r. została podpisana umowa o współpracy między UKW a PWSZ w Pile.

Bydgoszcz Zna Angielski

17 czerwca 2012 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego można było sprawdzić swoje umiejętności z języka angielskiego.  UKW i szkoła językowa International House zorganizowały Wielki Test Języka Angielskiego.

Studencie, Absolwencie dołącz do SDL!

Jeśli jesteś absolwentem lub studentem i chcesz zapewnić sobie dobry start do kariery zawodowej, koniecznie skorzystaj z oferty pracy w SDL Poland Sp. Z o. o.