Recital organowy

W środę 4 kwietnia 2012 o godz. 19.00 zapraszamy na recital organowy Michała Wachowiaka do Filharmonii Pomorskiej.

Gazeta Studencka Atheneum znów z nami

Po blisko czteroletniej przerwie Koło Inicjatywy Dziennikarskiej Atheneum wznowiło swoją działalność. Studenci pod opieką dr Aleksandry Norkowskiej opublikowali pierwszy numer miesięcznika, który ukazał się na początku marca w wersji elektronicznej.

Logoriada - I am Sam

Już 11 stycznia zapraszamy na kolejny pokaz filmu w ramach naszego projektu Logoriada. Tym razem zaplanowaliśmy projekcję filmy „I AM sam”.

Kolejny mecz piłki ręcznej rozegrany

Bydgoscy szczypiorniści zremisowali w sobotnim (12 listopada) meczu z MKS Grudziądz 28:28

Unicef na Gwiazdkę!

Studenci po raz kolejny zorganizowali akcję sprzedaży świątecznych gadżetów Unicef w ramach pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Akcja potrwa do 19 grudnia, w holu głównym przy Chodkiewicza 30.

Chór UKW na Festiwalu "Alta Pusteria" 2010

W dniach 24-27 czerwca 2010 r. Chór Akademicki UKW w Bydgoszczy uczestniczył w XIII Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym "Alta Pusteria 2010" we Włoszech. Chór podczas 6 koncertów festiwalowych zaprezentował utwory muzyki religijnej (dyrygent Bernard Mendlik) i świeckiej (dyrygent Benedykt Odya).

II Kongres Kobiet już w piątek!

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na Drugi już Kongres Kobiet. Tradycyjnie spotykamy się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w piątek 18 czerwca 2010.

Dziań Sportu Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki

Zapraszamy pracowników oraz studentów Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki do aktywnego udziału w Dniu Sportu studentów informatyki, fizyki oraz edukacji techniczno-informatycznej. W tym roku przewidziano rozgrywki w koszykówkę od godziny 9:00 do 11:30, piłkę nożną od godziny 12:00 do 14:00 oraz siatkówkę od godziny 14:30 do 16:20.

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej UKW
Nogi dziecka w dwóch różnych skarpetkach siedzącego na starym radiu.

Pog(R)adajmy: Media growe już 9 lipca

Kolejne spotkanie Pog(R)adajmy już w środę 9 lipca. Tym razem, głównym tematem spotkania będą Media growe.