Akademia ProTRADERa na UKW

Pasjonujesz się giełdą, tradingiem lub rynkami finansowymi? Zapraszamy na cykl szkoleń "Akademia ProTRADERa". Pierwsze spotkanie zatytułowane "Kariera w tradingu" odbędzie się w piątek 14 marca o godz. 14.00.

Prezentacja oprogramowania ArcGIS

Studenckie Koło Naukowe Techniki Uzbrojenia i Technik Bezpieczeństwa UKW zaprasza 20 marca na prezentację oprogramowania ArcGIS w zarządzaniu kryzysowym. Będzie też możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach.

Pewne zwycięstwo AZS-u

Sukces od Studenta do Profesora

22 stycznia 2013 Stowarzyszenie Absolwentów UKW przyznało statuetki Sukces Od Studenta do Profesora.

PESTKA wróciła

Wieczór autorski politologów

22 maja odbyła się prezentację dorobku naukowego naszych pracowników podczas wieczoru autorskiego w ramach XV Dni Politologa.

Dni Kulturoznawcy

Dni Psychologa na UKW

Instytut Psychologii przygotował cykliczną imprezę Dni Psychologa. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach  21-22 maja. Uczestnicy oprócz udziału w wielu ciekawych warsztatach, mogli zapoznać się z działalnością kół naukowych działających przy Instytucie.

Projektor - wolontariat studencki zaprasza na warsztaty

PROJEKTOR - wolontariat studencki 9 marca o godzinie 15:30 zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty z kreowania konspektów i tworzenia kontraktu w ramach PROJEKTORA.