Maraton Pisania Listów na UKW

W dniach 11-12 grudnia w Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego pod egidą Amnesty International odbył się XI Maraton Pisania Listów w obronie osób, których prawa człowieka zostały złamane.

Złóż wniosek o stypendium A. Pasek

Studenci, doktoranci,

do 15 listopada 2010 r.  można składać wnioski w trzeciej edycji konkursu o Stypendium Naukowe im. Anny Pasek. Wzorem lat ubiegłych pragniemy finansowo wesprzeć badania młodych, ambitnych i zdolnych doktorantów, różnych dyscyplin naukowych, posługujących się w swoich badaniach technikami i narzędziami GIS i teledetekcji środowiska, jednocześnie podejmujących tematykę o znaczeniu praktycznym.

Wioślarskie sukcesy studentek UKW

Trzy medale zdobyły studentki UKW: M. Ciaciuch i J. Dittman w  Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Kruszwicy.

Akademickie kolędowanie

ACW i Fundacja szukają wolontariuszy

ACW i Fundacja UKW poszukują wolontariuszy do projektu aktywizacyjnego dla słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.