Bilety dla studentów na Pedro’s Cup

31 stycznia odbędzie się jubileuszowy 10. mityng Pedro’s Cup Bydgoszcz. Dla naszych studentów mamy 30 bezpłatnych wejściówek na to wielkie wydarzenie sportowe.

Spotkanie z pracodawcą

Biuro Karier UKW zaprasza na spotkanie z pracodawcą.

Praktyki międzynarodowe

Zapraszamy studentów do rekrutacji na pełnoetatowe staże i praktyki międzynarodowe w Anglii, Francji i Hiszpanii z zakresu Biznesu, Marketingu i Języków Obcych oraz w szeroko pojętej Technologii Informacyjnej.

Firma na wiosnę z AIP UKW

Zachęcamy studentów UKW i nie tylko do korzystania z pomocy Akademickich Inkubatorów przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Tłumy na drzwiach otwartych UKW

1300 licealistów i gimnazjalistów odwiedziło Uniwersytet Kazimierza Wielkiego 19 stycznia podczas Drzwi otwartych.  W przygotowaniu warsztatów i pokazów wzięło udział 160 wykładowców i studentów.

Konkurs fotograficzny: Moje miejsce znaczące w akademickiej przestrzeni

Konkurs fotograficzny  "Moje miejsca znaczące w akademickiej przestrzeni" edycja 2010
Studenckie Naukowe Koło Młodych Pedagogów przy Katedrze Pedagogiki Ogólnej i Porównawczej Uniwersytetu Kazimierza w Bydgoszczy  zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moje miejsca znaczące w akademickiej przestrzeni".

Weź udział w konkursie Twoja Perspektywa!

Zarejestruj się! między 15 stycznia a 28 lutego 2011! Warunkiem uczestnictwa jest wiek nieukończenie 26-roku życia oraz wypełnienie aplikacji zgłoszeniowej na www.twojaperspektywa.pl.

Dr Angelika Baranowska laureatką programu Homing Plus

Miło nam poinformować, że dr Angelika Baranowska z Instytutu Fizyki UKW jest beneficjentem programu Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Jest jednym z 15 naukowców w Polsce, którzy otrzymali stypendium Homing Plus w dziedzinie Bio, Info, Techno.

Dzień Kultury Żydowskiej

Naród Żydowski od zawsze był wpisany w polską kulturę i życie społeczne. O jego związkach z naszym krajem i historią, a także Bydgoszczą będziemy rozmawiać podczas Dnia Kultury Żydowskiej, organizowanego 25 listopada w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Szymanowskiego.

Seminarium Krav Maga

Szkoleniowiec sił specjalnych, Jędrzej Przeniosło poprowadzi Seminarium Krav Maga zorganizowane przez Koło Naukowe Techniki Uzbrojenia i Technik Bezpieczeństwa UKW. Zapraszamy na nie 23 marca.