Stypendyści Ministra

13 studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zostało stypendystami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

VIII Edycja Konkursu Na Biznesplany

Rozpoczął się największy w Polsce Konkurs Na Biznesplany. Jest to inicjatywa, której celem jest umożliwienie młodym Polakom, autorom najbardziej nowatorskich pomysłów na biznes, założenia firmy w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Zapraszamy do udziału w konkursie Energia kontrolowana

Szanowni Państwo, Nauczyciele i Uczniowie
Po raz trzeci, pragniemy zaprosić Was do udziału w konkursie „Energia kontrolowana”.

Pomost nowy konkurs Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej

Fundacja Na Rzecz Nauki Polskiej ogłasza nabór wniosków w programie Pomost realizowany w ramach Działania 1.2 "Wzmocnienie potencjału kadrowego nauki" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Nasi szczypiorniści awansowali do I ligii!

W końcu stało się! To co było wiadome od prawie dwóch miesięcy stało się faktem, nasi piłkarze wygrali 2 ostanie mecze z zawodnikami z Olsztyna i awansowali do I ligii. Bydgoszczanie, którzy w rozgrywkach II ligi nie przegrali meczu (zanotowali tylko jeden remis!) w pięknym stylu potwierdzili awans.

Aksjologiczne podstawy edukacji: milczenie, monolog, dialog

Katedra Aksjologii Pedagogicznej i Metodologii Badań zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową zatytułowaną Aksjologiczne podstawy edukacji: milczenie, monolog, dialog (9-10 czerwca 2010 r.). W załącznikach znajdą Państwo formularz zgłoszenia oraz kolejne komunikaty.

English and Culture in Action

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na intensywny kursy języka angielskiego połączony z poszerzaniem wiedzy na temat kultury brytyjskiej. Pięciodniowy kurs English and culture in Action prowadzony będzie w trakcie przerwy semestralnej od 11 do 15 lutego 2013 roku.