Wyróżnienie dla Grażyny Jarzyny

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski przyznał ordery i medale.

Wygraj wyjazd do elektrowni jądrowej

Weź udział w konkursie Świadomie o atomie. Zgłoszenia można nadsyłać do 6 grudnia 2013 roku. W konkursie będzie oceniana realizacja jednego z zadań konkursowych obejmujących różne dziedziny wiedzy.

Książka: Judocy UKW

"Judocy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego" pod takim właśnie tytułem ukazała się nakładem uczelnianego wydawnictwa nowa książka.

Złoto lekkoatletów! AMP w biegach przełajowych

Reprezentanci UKW mieli udane starty na Akademickich Mistrzostwach w biegach przełajowych, nasze studentki były najlepsze!

Pomoc dla Syrii

Poruszeni sytuacją w Syrii z pomocą Caritasu rozpoczęliśmy esemesową akcję pomocy. Włącz się!

Rok Pawła Wojciechowskiego

2011 to wyjątkowo udany rok dla naszego studenta Pawła Wojciechowskiego (skok o tyczce). Zdobył najważniejszy do tej pory w swojej karierze tytuł Mistrza Świata, pobił rekord Polski

Organizacja roku akademickiego 2011/2012

Ważna informacja dla studentów, dodatkowe dni wolne od zajęć: 31.10.2011r., 2.11.2011 r.

Uwaga, konkurs grantowy CEI

Zapraszamy  do wzięcia udziału w kolejnym konkursie grantowym CEI. Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres centrum@amu.edu.pl. lub azabor@amu.edu.pl

Uczelnie, które przejdą pozytywnie pre-ewaluację, informację otrzymają droga mailową.

Ruszyła rejestracja na fakultety

27 listopada (środa) 2013 rozpocznie się rejestracja na obowiązkowe wykłady fakultatywne.
Rejestracja dotyczy studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych, I i II stopnia. Więcej na stronie www.fakultety.ukw.edu.pl.

Weź udział w konkursie i wygraj tablet

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu "Konfrontacje". W tym roku hasło przewodnie konkursu brzmi: Dobre praktyki. Patronat nad konkursem objęła profesor Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Wybory do Samorządu Studenckiego UKW

Chcesz dołączyć do Samorządu Studenckiego UKW, grupy studentów współkierującej największa uczelnia w mieście? Organizującej życie i kulturę studencką poprzez organizacje happeningów, akcji charytatywnych, imprez kulturalnych imprez rozrywkowych.