Samorząd UKW wybrany

Zakończyły się wybory do władz Samorządu Studenckiego UKW na kadencję 2011/2013. Wybrany został 30 osobowy skład Samorządu Studenckiego UKW większością głosów. W załączniku statystyki.

Akademia Przyszłości

23 listopada 2011 w Sali koncertowej Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyła się Inauguracja roku Akademii Przyszłości. Uczestniczyli w niej  wolantariusze – studenci UKW oraz podopieczni Akademii.

Rekrutacja na Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Trwają zapisy na Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, spieszcie się, indeksy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Superkonkurs Konfrontacje 2010

Konfrontacje 2010 to prestiżowa rywalizacja studentów i doktorantów, którzy potrafią wypowiedzieć się na temat sytuacji w szkolnictwie wyższym oraz funkcjonowania uczelni.

Pierwsze zwycięstwo szczypiornistów AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW przerwali w sobotę długie pasmo przegranych. Przed własną publicznością pokonali MKS Poznań 24:20 i zdobyli pierwsze punkty w sezonie.

AZS UKW odrabia straty do lidera

Bydgoscy szczypiorniści zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo. W sobotę pokazali swoją wyższość nad zespołem ze Strzelna i zwyciężyli 32:28.

O polskiej misji w Afganistanie na UKW

Rola Polski w misji w Afganistanie i przewidywany stan tego państwa po opuszczeniu wojsk NATO były tematem konferencji “Między Bydgoszczą a Kabulem - czyli polska misja w Afganistanie”, która odbyła sie 12 grudnia na naszej Uczelni.

Studenci zagraniczni w Bydgoszczy

W dniach 27 lutego - 2 marca br. powitaliśmy specjalnym programem zagranicznych studentów, którzy w tym semestrze rozpoczęli naukę na naszej uczelni.

Stypendia socjalne

Podczas posiedzenia Komisji stypendialnej UKW i rozpatrzeniu wniosków o przyznanie stypendium socjalnego ustalono stawki stypendiów socjalnych na rok akademicki 2011/2012.

Rekordowa edycja OFFert!

Konkurs na najlepszą pracę magisterską dotyczącą problematyki krzywdzenia dzieci

Fundacja Dzieci Niczyje ogłasza XI edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską dotycząca problematyki krzywdzenia dzieci.