Mali goście na UKW

Trzecia edycja nagrody Scopus-Perspektywy Young Researcher Award

Prestiżowe międzynarodowe wydawnictwo naukowe Elsevier B.V. z siedzibą w Holandii wspólnie z Fundacją Edukacyjną "Perspektywy" po raz trzeci ogłaszają konkurs dla młodych naukowców, którzy w ostatnim czasie osiągnęli znaczący sukces badawczy albo uczestniczyli w zespole naukowym, który zrealizował istotny dla nauki projekt w jednej z dziesięciu dyscyplin: medycyna, technologia, biochemia, genetyka i biologia molekularna, fizyka i astronomia, chemia, inżynieria materiałowa, rolnictwo i biologia, nauki społeczne, nauka o środowisku; informatyka.

Praktyki w Vivid Games – spotkanie

Vivid Games, międzynarodowa firma z siedzibą w Bydgoszczy, zaprasza studentów na spotkanie rekrutacyjne. Odbędzie się ono 5 marca na UKW.

Sukcesy studentów UKW w strzelectwie

Studenci UKW, Marika Lutowska i Bartosz Jasiecki w drugiej połowie czerwca brali udział w Mistrzostwach Polski seniorów oraz młodzieżowych MP w strzelectwie sportowym.  Łącznie z Wrocławia przywieźli siedem medali.

Konkurs dla studentów: Elastyczni w pracy, stabilni w rodzinie

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez KPOP Lewiatan na najlepszą pracę z dziedziny sztuki plastycznej bądź filmowej, wyrażającą postrzeganie idei flexicurity.

Praktyki w Instytucie Dyplomacji Kulturalnej

Informujemy o możliwości odbycia praktyki w Instytucie Dyplomacji Kulturalnej w Berlinie (Institute for Cultural Diplomacy).

Zajęcia rekreacyjno-ruchowe

Zapraszamy na zajęcia rekreacyjno-ruchowe z elementami judo we wtorki i środy.