Konkurs na najlepszą pracę magisterską związaną z historią "Solidarności"

Europejskie Centrum Solidarności ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską obejmującą tematykę związaną z historią „Solidarności" i opozycji demokratycznej w Polsce w latach 1970 - 1990.

Jednobramkowa zaliczka AZS-u UKW

Bydgoscy szczypiorniści kontynuują walkę o awans do I ligi. W niedzielę pokonali we własnej hali AZS UŁ PŁ Łódź 32:31, co stawia ich w minimalnie lepszej pozycji przed rewanżem.

Koncert: Byli - odeszli. In memoriam

W czwartek 27 października 2011 o godz. 19.00 odbył się w Filharmonii Pomorskiej na koncert Byli – odeszli. In memoriam, na którym wystąpił Chór Akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Serwis ManiaWypoczywania.pl – wygrywaj bilety na najlepsze wydarzenia w Bydgoszczy!

- Szukasz pomysłu na weekend?

- Studiujesz, pracujesz i wolny czas, którego masz niewiele, chcesz wykorzystać maksymalnie jak tylko się da?

Weź udział w konkursie na najlepszy reportaż

Konkurs im. Julka Cyperlinga „Świat w zbliżeniu. Ukryte w szufladzie" na Najlepszy Reportaż w Roku Akademickim

Idea konkursu

Prezentowanie i promowanie dziennikarskiej twórczości studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy poprzez swoją aktywność reporterską opisują i dokumentują „świat w zbliżeniu", który został nie tylko odkryty przez autora, ale również w formie reportażu utrwalony na dowolnym nośniku medialnym

Konkurs: Wyniki Limeryk 2014

Po raz kolejny konkurs na najlepszy limeryk po angielsku wygrała studentka lingwistyki stosowanej.

Stypendia socjalne i Rektora

Ustalono stawki stypendiów socjalnych i stypendiów Rektora dla najlepszych studentów na rok 2012/13 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

UKW na targach w Toruniu