Zaproszenie: do Ogrodu Botanicznego UKW

Zapraszamy do odwiedzania Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Ogród Botaniczny - Arboretum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zlokalizowany jest w centrum Bydgoszczy: pomiędzy ulicami Chodkiewicza, Niemcewicza, Placem Weyssenhoffa i Aleją Powstańców Wielkopolskich.

Sukces naszych siatkarek

Zdobądź dofinansowanie na Koło Naukowe

Drodzy studenci, jeśli chcecie dowiedzieć się jak pozyskać dofinansowanie na działalność Kół Naukowych i Organizacji Studenckich, skonsultujcie się z Samorządem Studenckim UKW.

Sukces Szkoły NATO

Z ogromną radością i dumą informujemy, że 7 czerwca 2013 roku Zespół Szkół Ogólnokształcących Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego International School of Bydgoszcz (ISOB) otrzymał autoryzację międzynarodową dla realizowanego programu średniego - Middle Years Programme (MYP).