Wybory do Samorządu Studenckiego

Chcesz wstąpić w szeregi Samorządu Studenckiego UKW?

Tak było na targach kół naukowych

Co robią koła naukowe? Wszyscy, którzy odwiedzili 19 kwietnia targi kół naukowych mogli zobaczyć to na własne oczy!

Kolejna nominacja profesorska na UKW

5 października 2011 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty nominacyjne 71 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Akt nominacyjny otrzymała Barbara Kieliszewska-Rokicka, profesor nauk biologicznych z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Komunikat Nr 2 Komisji Wyborczej UKW

AMP: Medale UKW na ergometrach

W rozegranych w dniach 12-13.04.2014 w Centrum Sportu UMK w Toruniu Akademickich Mistrzostwach Polski w Ergometrze Wioślarskim startowało 550 studentek i studentów z prawie 50 uczelni z całego kraju. Bardzo dobrze zaprezentowali się wioślarki i wioślarze naszego Uniwersytetu.

Osoby niepełnosprawne zapłacą niższe czesne

Kandydaci niepełnosprawni, którzy posiadają orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym mogą wnioskować o dofinansowanie w ramach programu Aktywny Samorząd – Moduł II.

Różany Bal Uniwersytecki

Różany Bal Uniwersytecki był jednym z ostatnich akcentów kończącego się właśnie karnawału.

Wykład prof. Jana Miodka na UKW

Sekcje sportowe na UKW

Wszystkich chętnych studentów zachęcamy do udziału w dodatkowych zajęciach sportowych, każdy może znaleźć coś dla siebie!

Nowa książka: Sportowcy wyczynowi UKW

„Sportowcy Wyczynowi Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego" pod takim właśnie tytułem ukazała się nakładem uczelnianego wydawnictwa nowa książka.

Konkurs Stalowa Wola - Miasto Komiksów

Zapraszamy do udziału w konkursie na krótką formę komiksową w ramach III edycji projektu "Stalowa Wola-Miasto Komiksów"! Na wyróżnionych czekają nagrody i udział w profesjonalnych warsztatach