Sport: świetna forma studentów UKW w strzelectwie

Studenci UKW potwierdzają dobrą formę na Akademickich Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Krakowie w dniach 21-25 maja 2014 r. Bartosz Jasiecki wygrał zawody w swojej kategorii, zdobył maksymalną liczbę punktów, tym samym wyrównując rekord Polski.

Uwaga, odbiór PIT-ów

Dział Płac UKW informuje, że w dniach od 19 do 26 lutego 2014 r. będą wydawane PIT-y roczne dla pracowników etatowych. Dział Płac UKW mieści się przy ul.Chodkiewicza 30 w budynku Kwestury (bud.E), tzw. Pawilon pok. 01 i pok. 02. W związku z powyższym w dniu 20 lutego(czwartek) Dział Płac będzie otwarty dla obsługi interesantów.

Dylematy dziennikarstwa: etyka-polityka-biznes

Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UKW wraz ze Stowarzyszeniem Etyki Słowa (SES) zapraszają na organizowaną wspólnie konferencję "Dylematy dziennikarstwa: etyka-polityka-biznes", która odbędzie się dnia 16 października br. w Auli budynku UKW przy Pl. Kościeleckich 8.

Na UKW o trudnej historii polsko-niemieckiej

13 sierpnia 2013 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego o trudnej historii swojej rodziny i cegielni w Fordonie opowiadała Gisela Medzeg.

UKW w oczach zagranicznego studenta

Na portalu studyfun.pl ukazał się wywiad z Azizem z Turcji, który na UKW studiował wychowanie fizyczne. Zachęcamy do lektury!

Promocyjne ceny dla studentów UKW do Filharmonii

Dominik Połoński wystąpi 11 maja w Filharmonii Pomorskiej  repertuarem Piotra Czajkowskiego. Studenci UKW mogą nabyć bilety na ten koncert w promocyjnej cenie 10 zł.

Living and writing: international conference

Department of English Studies Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz is organising the 4th English Literary Meeting on the theme of Living and Writing.

O 6-latkach w szkole na UKW

Konkurs na najlepszą pracę doktorską

Narodowe Centrum Kultury ogłasza X edycję Konkursu na najlepszą pracę doktorską z dziedziny nauk o kulturze!