Dwa puchary studenta UKW

Zwycięstwo studenta UKW Artura Puzio w zawodach o dwa puchary w Częstochowie.

Budowa Biblioteki Głównej na blogu

Dla wszystkich zainteresowanych budową Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy uruchomiliśmy bloga o kolejnych etapach jej powstawania.

Wygraj bilety do Filharmonii Pomorskiej

Filharmonia Pomorska zaprasza 23 października na koncert Cudowne Dziecko Romantyzmu w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Capella Bydgostiensis. Mamy trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Dodatkowy nabór w programie Erasmus

Sekcja obsługi programu LLP Erasmus ogłasza dodatkowy nabór na wyjazdy na studia realizowane w ramach programu Erasmus w semestrze letnim w roku akademickim 2013/2014.

Wielka Wioślarska o Puchar Brdy zakończona

Ósemka wioślarska UKW zwyciężyła w biegu akademickim podczas rozgrywanej już po raz dwudziesty Wielkiej Wioślarskiej o Puchar Brdy.

Studencie, Absolwencie weź udział w badaniu!

Szanowni Studenci i Absolwenci! Nasza Uczelnia bierze udział w projekcie „Uczelnia Przyjazna Pracodawcom”  Czynnikiem motywującym Naszą Uczelnię do przystąpienia do Projektu jest dbałość o zapewnienie jak najlepszego przygotowania naszych absolwentów do wejścia na rynek pracy.

Relacja z rejsu studentów Bydgoszcz - Berlin

Studenci kierunku rewitalizacja dróg wodnych UKW po raz drugi wybrali się w rejs szlakiem żeglugi wodnej (trasa wodna E-70) do Berlina.