Festiwal Nauki - zgłoś imprezę

Do 7 lutego 2014 można zgłaszać propozycje imprez, warsztatów i wykładów, które znajdą się w programie Festiwalu.

Obywatele nauki

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością ruchu społecznego „Obywateli Nauki”.

Oferta stypendialna - Niemcy

Fundacja Rochusa i Beatrycze Mummert oferuje stypendia dla odznaczających się wysokim potencjałem, pochodzących z Europy  Środkowej i Wschodniej studentów nauk ekonomicznych  i przyrodniczych oraz kierunków inżynierskich.

Nowy nabytek Biblioteki Głównej

Zbiory specjalne Biblioteki UKW powiększyły się o kolejny starodruk. Profesor Z. Wiatrowski przekazał  bibliotece cenny dar.

Akademiki: składanie wniosków

Uwaga studenci! Już można skaładać wnioski o przyznanie miejsca w domu studenta. Studenci starszych roczników mają czas na złożenie wniosku do 30 maja. Studenci pierwszego roku, mogą składać wnioski do 22 sierpnia.

Muzyka: Koncert Gaude Mater

Rejestracja na zajęcia

Od nowego roku akademickiego 2013/2014 rozpoczynamy internetową rejestrację na moduł nauczycielski, zajęcia z wychowania fizycznego oraz języki obce.

Uniwersyteckie Centrum Kultury i Mediów rozpoczęło działalność

Posiedzeniem Rady Programowej i wykładem profesora Przemysława Czaplińskiego 30 stycznia 2013 r. zainaugurowało swoją działalność Uniwersyteckie Centrum Kultury i Mediów.

Książka 40 lat Uczelni już do kupienia

Wydawnictwo UKW informuje, że od 15 kwietnia br. w Księgarni Akademickiej  przy ul. Chodkiewicza 30 będzie można kupić książkę pt. 40 lat Uczelni 1969-2009. WSN-WSP-AB-UKW  w cenie 21 zł.