Drugie zwycięstwo AZS-u UKW

Szczypiorniści AZS-u UKW pozostają w grze o utrzymanie w I lidze. W sobotę pokonali przed własną publicznością WKS Grunwald 22:18.

Konsultacje społeczne - nowelizacja Prawa o szkolnictwie wyższym

Przekazano do konsultacji społecznych projekt ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, w którym proponuje się zmiany dotyczące: otwarcia drogi na studia dla osób z doświadczeniem zawodowym, wprowadzenia obowiązkowych praktyk na studiach na profilach praktycznych oraz stypendia naukowe od I roku studiów. Zmiany są dopełnieniem reformy, która weszła w życie 1.10.2011 r.

Muzeum Okręgowe we wspomnieniach bydgoszczan

Byłem w muzeum. A Ty? – pytają organizatorzy projektu „Historia bydgoszczan – historia muzeum”. Jego celem jest stworzenie wystawy poświęconej 90 lat istnienia Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy, ukazującej związek mieszkańców miasta i gości z tą instytucją.

Konsultacje społeczne - Polska Cyfrowa

Rozpoczęły się konsultacje społeczne Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020. Program wspierać będzie obszar technologii informacyjno-komunikacyjnych, w tym tworzenie sieci szerokopasmowych oraz rozwój e-usług publicznych.

UKW obrało Ster na Bydgoszcz

Pracownicy i studenci Instytutu Geografii reprezentowali Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz kierunek Rewitalizacja Dróg Wodnych, podczas uroczystej parady jednostek pływających na Brdzie w czasie Bydgoskiego Festiwalu Wodnego „Ster na Bydgoszcz”.

Kontakt z Uczelnianą Radą Doktorantów

Uczelniana Rada Doktorantów informuje o utworzeniu oficjalnego adresu e-mail urd.ukw@gmail.com.

Koncert w Copernicanum

Zapraszamy na Facebooka!

Rośnie liczba użytkowników naszego konta: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, na Facebooku. Prezentujemy tam najświeższe informacje i komentarze dotyczące tego, co dzieje się na -  i wokół naszej Uczelni.