Zajęcia sportowe w CEKFiS

Instytut Techniki UKW na wystawie WIPRO BIO

W dniach 19-20 czerwca 2013 r. pracownicy Instytutu Techniki UKW zaprezentowali swoje pomysły w ramach 6 edycji Wystawy Innowacji i Patentów WIPRO BIO 2013.

Apel KRASP o rozwój szkolnictwa wyższego

Prezentujemy treść Apelu do Parlamentu i Rządu Rzeczypospolitej Polskiej o nadanie najwyższego priorytetu rozwojowi szkolnictwa wyższego, nauki i kultury.

Wyróżnienie ACADEMIA 2012

Programy dla naukowców w ramach FNP

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłosiła nabór wniosków w ramach Programów finansowanych z funduszy europejskich w ramach Działania 1.2 Wzmocnienie potencjału kadrowego nauki Programu Innowacyjna Gospodarka.

Stypendia DAAD

DAAD czyli Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej oferuje studentom, absolwentom oraz pracownikom naukowym stypendia.

Spin off – poradnik dla przedsiębiorczych naukowców

Od września 2010 roku Fundacja ProRegio wydaje poradnik dla przedsiębiorczych naukowców pt. „Spin off”. W biuletynie znajdują się artykuły krajowych i zagranicznych ekspertów, dotyczące wszystkich aspektów prowadzenia przedsiębiorczości akademickiej, a także praktyczne przykłady dobrych praktyk realizacji własnych pomysłów na firmę.

Wnioskuj o stypendium Instytutu Balassiego

Honorowy Konsul Węgier Marek Pietrzak zaprasza studentów do składania aplikacji na stypendia organizowane przez Instytut Balassiego. Czas na składanie aplikacji mija 21 marca br.

Vivat Academia, Vivant Professores!