OFFerty 2013 już za nami
UKW na Perspektywach 2013

Przewodniczący URD ekspertem PKA

Przewodniczący Uniwersyteckiej Rady Doktorantów, mgr Krzysztof Budka będzie ekspertem Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Jego głównym zadaniem będzie ocena prowadzonych kierunków na polskich uczelniach.

Nauka i pasja - kluczem do sukcesu

Koła naukowe w połowie maja będą mogły wziąć udział w konferencji „Nauka i pasja - kluczem do sukcesu” w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Wielka Wioślarska za nami
Przeprowadzka Biblioteki

Promocja osiągnięć naukowych UKW

W czwartek odbyła się konferencja „Nauka i biznes – Promocja Osiągnięć Naukowych Szansą na Rozwój Ośrodków Akademickich”,a jednym z jej punktów była prezentacja filmów będących środkiem promocji kilku pracowników naszej Uczelni i kierunków studiów.

Wielkie święto Brdy za nami

XXI Wielka Wioślarska przeszła już do historii. Kibice zapamiętają ją jako jedną z najbardziej zaciętych edycji pod względem walki na Brdzie i dobrą zabawę przy szantowej muzyce.