Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w trzeciej edycji konkursu wiedzy o społeczeństwie. W tym roku temat konkursu to: Partycypacja młodzieży w zarządzaniu wspólnotą lokalną – czyli co i jak młodzi ludzie mogą zmieniać w swoich gminach, powiatach i województwach.

Sukces wioślarek UKW

Wioślarki UKW zadebiutowały w dobrym stylu na regatach Golden Boat w Moskwie zdobywając brązowy medal. Wioślarze w nowym składzie zajęli 7. miejsce.

Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki

Narodowe Centrum Nauki ogłasza konkursy: OPUS, PRELUDIUM, SONATA i SONATA BIS.

Jakość w sporcie - konferencja

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową JAKOŚĆ W SPORCIE. 6-8 XI 2013 Toruń, Sala Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, ul. Gagarina 13a.

Uwaga, zmiana organizacji ruchu na UKW

Informujemy, że od 29 czerwca br. będzie zamknięty wjazd do uczelni od strony ul. Chodkiewicza z uwagi na rozpoczęcie kolejnego etapu przebudowy ulicy Chodkiewicza i Ogińskiego.

Sukces Zakładu Fizjologii i Toksykologii

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego podpisał międzyrządową umowę na wymianę osobową pracowników Zakładu Fizjologii i Toksykologii UKW w latach 2013-2014. Umowa z prestiżowym niemieckim Uniwersytetem w Monachium została podpisana dzięki udziałowi w polsko-niemieckim konkursie DAAD.

Zobacz, jak wyglądała inauguracja roku UKW

2 października studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zainaugurowali nowy rok akademicki. Uroczystość ta była transmitowana za pośrednictwem sieci. Zobacz, jak wyglądała ta relacja