Znamy Studenta Wielkiego

Monika Kodrycka odebrała w poniedziałek statuetkę dla Studenta Wielkiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Wyróżnienie przypadło Ninie Woderskiej.

Kobieta w maseczce

Wnioski o nagrody ministra szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe oraz za osiągnięcia w opiece naukowej i dydaktycznej

Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe oraz za osiągnięcia w opiece naukowej i dydaktycznej.

Sukces Chóru UKW

Chór Akademicki UKW podczas Międzynarodowego Konkursu Chóralnego "Akademicka Banska Bystrica 2013", który odbywał się w dniach 9-12.05.2013 r. w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja) uzyskał Srebrne Pasmo.

Dr I. Chybicki i prof. J. Burczyk laureatami Nagrody PAN

Dr Igor Chybicki i prof. Jarosław Burczyk otrzymali prestizową nagrodę Polskiej Akademii Nauk za cykl prac badawczych na temat „Przebieg procesów genetycznych w populacjach drzew leśnych”.

Języki romańskie - wymiana doświadczeń

Alliance Française w Cavilam zaprasza wszystkich chętnych do uczestniczenia w europejskim projekcie, którego celem jest promowanie wzajemnego porozumiewania się w językach romańskich.

Nagrodzą najlepsze prace magisterskie o funduszach inwestycyjnych

Zarząd Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami ogłasza IX edycję Konkursu na najlepsze prace magisterskie o funduszach inwestycyjnych.

Ostatnie pożegnanie Danuty Seredyńskiej

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, iż w dniu 23 kwietnia 2015 roku odeszła od Nas Doktor Danuta Seredyńska - Adiunkt w Katedrze Aksjologii Pedagogicznej i Metodologii Badań.

Seminaria Bolońskie w listopadzie

Zapraszamy na seminaria bolońskie które odbędą się w listopadzie w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”

Dare to think, write and compete! Konkurs

Jeśli właśnie studiujesz pedagogikę i masz talent pisarski lub po prostu lubisz pisać eseje bądź wiersze, to skorzystaj z okazji i zmierz się z pytaniem: Ja – PEDAGOG… czyli kto? biorąc udział w konkursie literackim. Do wygrania są cenne i atrakcyjne nagrody!