KLANZA zaprasza na warsztaty

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Koło w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na warsztaty, które rozpoczną się w pierwszej połowie 2014 roku.

Ekspedycja naukowa w Rosji - FLUMEN

Pracownicy dr Michał Habel oraz mgr Dawid Szatten z Katedry Rewitalizacji Dróg Wodnych przy Instytucie Geografii UKW, uczestniczyli na przełomie maja i czerwca w ekspedycji naukowej na terenie Federacji Rosyjskiej, realizowanej w ramach projektu FLUMEN grantu badawczego 7 Programu Ramowego UE.

Dofinansowanie dla dwóch instytutów UKW

Instytut Mechaniki i Informatyki Stosowanej oraz Instytut Kultury Fizycznej UKW otrzymały dofinansowanie w ramach projektu: Wsparcie dla współpracy sfery Nauki i Biznesu.

Zobacz film Wydziału Humanistycznego

Zobacz spot reklamowy studiów na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Karta Praw Studenta

Podpisano Kartę Praw Studenta, która gwarantuje bezpłatne egzaminy dyplomowe, poprawkowe i komisyjne, wpis na kolejny rok i semestr studiów, złożenie pracy dyplomowej, wydanie suplementu do dyplomu i dziennika praktyk.

Projekt: Trening relaksacyjny a jakość snu sportowców

Projekt interdyscyplinarnego zespołu badawczego z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, kierowanego przez dr Kamilę Litwic-Kaminską z Instytutu Psychologii UKW otrzymał wsparcie z MNiSW w ramach ministerialnego konkursu Rozwój Sportu Akademickiego.

Konkurs: program stażowy Praxis

Praktyka czyni mistrza. Rusza nabór wniosków w programie PRAXIS Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej rozpoczęła nabór wniosków w programie stażowym PRAXIS, nowej inicjatywie realizowanej w ramach projektu SKILLS