Kandydaci z list rezerwowych na studia stacjonarne - składanie dokumentów

Byłeś na liście rezerwowej a twój status zmienił się na wstępna kwalifikacja z listy rezerwowej 1?

Dni Orientacyjne 2009

Biuro Współpracy Międzynarodowej - sekcja Mobilności Akademickiej wraz z Collegium Medicum UMK, Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym, Wyższą Szkołą Gospodarki i Kujawsko-Pomorską Szkołą Wyższą zorganizowało w dniach 7-10 października 2009 szereg imprez integracyjnych dla studentów przyjeżdżających na uczelnie bydgoskie w ramach Programu Erasmus.

Zapraszamy na III Sympozjum "Rewitalizacja drogi wodnej Wisła-Odra szansą dla gospodarki regionu"

Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Żegluga Bydgoska OdraTrans S.A. , Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią mają zaszczyt zaprosić na:

III Sympozjum naukowo-samorządowe pt. „Rewitalizacja drogi wodnej Wisła-Odra szansą dla gospodarki regionu”  w Bydgoszczy w dniach 11 – 12 września 2009 r.

Zapraszamy na obóz adaptacyjny dla pierwszego rocznika!

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pragnie Was, "świeżo upieczonych" studentów naszej zacnej uczelni zaprosić do uczestnictwa w Obozie Adaptacyjnym w Jastrzębiej Górze.

Jeśli potrafisz, pchaj się na afisz – Studenckie Debiuty 2010

Śpiewasz, tańczysz, grasz, recytujesz, malujesz, piszesz wiersze? PRZYJDŹ i POKAŻ swoją twórczość. Zgłoszenia do piątego czerwca 2010 roku należy wysłać na adres: maran@kki.pl

Mistrzostwa Szkół Wyższych w brydżu sportowym - zapisz się!

Zapraszamy na Mistrzostwa Szkół Wyższych Województwa Kujawsko-Pomorskiego w brydżu sportowym 22 maja (sobota) 2010 r.

Godziny rektorskie Juwenalia 2010

Prorektor ds. Dydaktycznych dr hab. Andrzej Papuziński, prof. nadzw. UKW ogłasza godziny rektorskie podczas Juwenaliów 2010 w następującym porządku:

Godziny rektorskie

W związku z uroczystościami żałobnymi oraz pogrzebem Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego oraz Jego Małżonki, JM Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ogłasza w czwartek, 15 kwietnia, od 14.00 godziny rektorskie. 17 i 18 kwietnia br. (sobota i niedziela) są dniami wolnymi od zajęć.

Nadzwyczajne posiedzenie Senatu

JM Rektor prof. dr hab. inż. Józef Kubik zaprasza na nadzwyczajne posiedzenie Senatu

Dni Frankofonii w Alliance Française

W ramach „Dni Frankofonii” w ośrodku Alliance Française 19 marca odbyło się spotkanie „Wnętrze Chopina”.

Konferencja "Walki na Pomorzu w 1945 roku" oraz wystawa w muzeum "Krew na śniegu"

Pomorskie Muzeum Wojskowe w Bydgoszczy i Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy mają zaszczyt zaprosić, 19 marca 2010 roku, o godzinie 11.00, na konferencję naukową: "Walki na Pomorzu w 1945" roku.

Drodzy studenci! Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXXIX Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych: Koła Naukowe Szkołą Twórczego Działania. Seminarium odbędzie się w dniach 12 - 13 maja 2010 roku, na terenie akademickiego miasteczka Kortowo w Olsztynie.