Czytanie bajek dzieciom - spotkanie organizacyjne 11 marca

Fundacja Akademickie Centrum Pomocy Logopedycznej oraz Zakład Pedagogiki Specjalnej UKW zapraszają wszystkich na III spotkanie dotyczące czytania dzieciom. Pragniemy zaprosić do współpracy wszystkie zainteresowane osoby. Spotkanie odbędzie się w czwartek 11 marca 2010 r. o godz. 16.00. w sali nr 21 w budynku UKW, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2.

Dobry wniosek na wymianę kadry naukowej z krajem spoza UE - szansą na rozwój naukowy instytucji

Przyjdź na spotkanie Punktu Kontaktowego ds. 7 PR i pozyskaj fundusze na badania naukowe. 11 marca 2010, SALA SENATU w godz. 11.00-13.00.

Zapraszamy starostów roczników na spotkanie dotyczące wyboru wykładów fakultatywnych

Dział Dydaktyki zaprasza starostów roczników zobowiązanych do wyboru wykładów fakultatywnych na rok akademicki 2010/2011. Zebranie odbędzie się 17. marca o godzinie 11.00 w Sali Senatu.

Czytanie bajek dzieciom - spotkanie organizacyjne 4 marca

Fundacja Akademickie Centrum Pomocy Logopedycznej oraz Zakład Pedagogiki Specjalnej  pragnie zaprosić do współpracy wszystkich zainteresowanych studentów do wzięcia udziału w nowym przedsięwzięciu: Czytanie bajek dzieciom w bydgoskich przedszkolach.

Konkurs w ramach Działania 2.3 - "Inwestycje związane z rozwojem infrastruktury informatycznej nauki"

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło konkurs w ramach Działania 2.3 - "Inwestycje związane z rozwojem infrastruktury informatycznej nauki" z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Czytanie bajek dzieciom - spotkanie organizacyjne 25 lutego 2010 r.

Fundacja Akademickie Centrum Pomocy Logopedycznej chciałaby zaprosić do współpracy wszystkich zainteresowanych studentów do wzięcia udziału w nowym przedsięwzięciu:

Czytanie bajek dzieciom w bydgoskich przedszkolach

Wampiriada na UKW

Chcesz pomóc innym???Oddaj krew!
Najbliższa zbiórka krwi w środę 24 lutego 2010 r. w godz. 8.00-14.00 przy ul. Chodkiewicza 30.

Jarosław Kaczyński na UKW

Koło Naukowe Prawo i Społeczeństwo, działające w Instytucie Prawa, Administracji i Zarządzania, wspólnie z Kołem Naukowym Studentów Politologii zaprasza na wykład byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego na temat "Współdziałanie państwa i samorządu". Odbędzie się on 23. lutego 2010 roku. godzinie 12.30 w Auli Mikotoksyn. Po wykładzie przewidziano czas na
dyskusję.

Ogłoszenie konkursu w ramach Poddziałania 1.3.2