Uwaga, informacja dotycząca konkursów w ramach poddziałania 8.1.1

Ruszył konkurs skierowany do instytucji oferujących szkolenia, kursy i poradnictwo zawodowe. Termin składania wniosków do udziału w projekcie mija 15 marca 2010r. Alokacja dostępna konkursie w ramach Poddziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw wynosi 15 mln zł.

II Seminarium Naukowe - Dzień Logopedy

Zapraszamy na II Seminarium Naukowe z okazji Europejskiego Dnia Logopedy organizowane przez Zakład Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Fundację Akademickie Centrum Pomocy Logopedycznej. Tematyka poruszana podczas Seminarium dotyczyć będzie zagadnień z obszaru logopedii.

Wykład: Piłsudski i Paderewski w dziejach Polski w ramach Wszechnicy Uniwersyteckiej

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. Mariana Drozdowskiego pt. Piłsudski i Paderewski w dziejach Polski, organizowany w ramach Wszechnicy Uniwersyteckiej.

Monika Szczepaniak w Radzie Młodych Naukowców

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Barbara Kudrycka zapowiedziała zwiększenie wpływu młodych naukowców na kształt systemu szkolnictwa wyższego. W tym celu powołała 1 lutego 2010 Radę Młodych Naukowców, która ma opiniować rozstrzygnięcia prawne dotyczące sektora polskiej nauki oraz uczelni jako ciało doradcze resortu.

Spotkanie z Wojciechem Kielerem

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Wojtkiem Kielerem w piątek 12 II o godz. 17.00 do Alliance Française (sala Chopin). Tym razem proponujemy temat :

Prof. Roman Ossowski został członkiem Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej

Prof. Roman Ossowski został członkiem Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej na najbliższą kadencję.

W kręgu spraw pomorskich

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych zaprasza na konferencję naukową: W kręgu spraw pomorskich. Rozważania i badania z perspektywy 90. rocznicy powrotu Pomorza i Kujaw Północnych do Macierzy.

Chopin znany i mniej znany

Instytut Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza do udziału w konkursie: "Chopin znany i mniej znany". Konkurs odbędzie się w ramach obchodów Roku Chopinowskiego.

Wolne miejsca na Studiach Podyplomowych w zakresie Zarządzania Nieruchomościami

Uwaga!

Są jeszcze wolne miejsca na Studiach Podyplomowych w zakresie Zarządzania Nieruchomościami. Ostateczny termin składania dokumentów - 19 lutego 2010r. Szczegółowe informacje w Instytucie Prawa, Administracji i Zarządzania

• tel. 52 32-59-250

Uwaga Pracownicy, odbiór PIT-ów

Uwaga Pracownicy UKW!
Prosimy o zgłaszanie się do Działu Płac w okresie od 12 do 22 lutego po rozliczenie roczne PIT-11. W czwartek 18.02.2010 dział będzie otwarty.