Koncert Noworoczny w wykonaniu studentów i pedagogów UKW

Dyrekcja Instytutu Edukacji Muzycznej serdecznie zaprasza na KONCERT NOWOROCZNY
w wykonaniu studentów i pedagogów Instytutu Edukacji Muzycznej

Olimpiada o Polsce i świecie współczesnym

Instytut Nauk Politycznych UKW 23 stycznia 2010 zorganizował etap okręgowy Olimpiady o Polsce i świecie współczesnym. W tym etapie zmierzyło się ze sobą ponad 100 najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

XXII Olimpiada Filozoficzna

Instytut Filozofii UKW organizuje etap okręgowy XXII Olimpiady Filozoficznej. Eliminacje pisemne odbędą się 13, a ustne 27 lutego. Uczestnicy, zakwalifikowani do tego etapu spośród uczniów biorących udział w etapie szkolnym, stanowią reprezentację szkół ponadgimnazjalnych z okręgu bydgoskiego.

Warsztaty muzyczne

Dyrekcja Instytutu Edukacji Muzycznej serdecznie zaprasza na wykłady i warsztaty poświęcone instrumentom Moog Syntheizer 25 stycznia w sali 220 przy ul. Chodkiewicza 30 o godz. 10.00 i 13.00.

Wolne miejsca na Studiach Podyplomowych Logopedii z Emisją Głosu

Uwaga!
Są jeszcze wolne miejsca na Studiach Podyplomowych Logopedii z Emisją Głosu. Ostateczny termin składania dokumentów - 31.01.2010r. Szczegółowe informacje w Instytucie Psychologii tel. 52 370 84 02.

Obrączkowanie ptaków w Ogrodzie Botanicznym UKW

Sekcja Zoologiczna Koła Naukowego Przyrodników jako jedyna w województwie kujawsko-pomorskim bierze udział w ogólnopolskiej Akcji Karmnik. Na kolejną akcję zapraszamy 31 stycznia (niedziela) 2010 r. w godzinach 8.00-13.00.

Rules of Play: Game Design Fundamentals - Polskie Towarzystwo Badania Gier zaprasza

Bydgoskie Koło Polskiego Towarzystwa Badań Gier zaprasza na spotkanie 18 stycznia (poniedziałek) o 18:00 w Instytucie Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej przy ulicy Grabowej (sala 311).

Uwaga nowość! Studia podyplomowe Edukacja dla bezpieczeństwa przeznaczone dla nauczycieli

Uwaga! Nowość! Studia podyplomowe Edukacja dla bezpieczeństwa przeznaczone dla
nauczycieli przysposobienia obronnego oraz osób z wyższym wykształceniem (I lub II stopień) posiadających kwalifikacje pedagogiczne, umożliwiające zdobycie kwalifikacji do  prowadzenia zajęć z przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Erasmus - rekrutacja 2010