Szkolenie: Zdrowa i bezpieczna młodzież w internecie

Fundacja dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy we współpracy z Miejską Komendą Straży Miejskiej w Bydgoszczy organizuje 8 października 2009 o godz. 9.30 w Instytucie Psychologii szkolenie dla wychowawców, rodziców, policjantów i strażników na temat: Zdrowa i bezpieczna młodzież w internecie.

Mechanizm powtórzenia w tekście artystycznym - konferencja międzynarodowa na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej, Katedra Historii i Teorii Literatury Rosyjskiej, Biblioteka Główna UKW zapraszają na międzynarodową konferencję naukową z badań poetologicznych:

Zapraszamy na sesję testową Mensy na UKW!

Jeśli chcesz sprawdzić czy jesteś faktycznie tak inteligentny jak Ci się wydaje - masz niepowtarzalną okazję! Przyjdź i zrób test!

Uwaga, stypendia dla doktorantów i asystentów UKW

Informujemy, że z dn. 1 października 2009 roku rusza nabór wniosków w ramach projektu „Krok w przyszłość – stypendia dla doktorantów III edycja”.

Zapraszamy na Targi Wolontariatu

Drodzy Studenci oraz Absolwenci!

Już 8. października – w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, Biuro Karier UKW wspólnie z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy organizuje Targi Wolontariatu.

Ruszył portal edukacyjny Szlaki Pamięci

Sprawdź, co wiesz na temat kujawsko-pomorskiego. Ruszył multimedialny portal edukacyjny: „Szlaki pamięci”. W portalu znajdziecie m.in. opis czterech szlaków wiodących przez historię mieszkańców naszego regionu, zaangażowanych w walkę o niepodległą Polskę.

Zebranie wyborcze poświęcone wyborom kolegium elektorów do wyboru prodziekana ds. dydaktycznych

13 października 2009 r. (wtorek) w Instytucie Filologii Polskiej przy ul. Jagiellońskiej 11 odbędą się zebrania wyborcze poświęcone wyborom kolegium elektorów do wyboru prodziekana ds. dydaktycznych na Wydziale Humanistycznym oraz dziekana i prodziekana na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Kalendarium w załącznikach.

Uwaga! Konkurs

Urząd Marszałkowski ogłosił konkurs w ramach Priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki w ramach Poddziałania 8.2.1 Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wnioski aplikacyjne można składać w Kancelarii Ogólnej Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego od 23 września 2009 do 21 października 2009. Dostępna kwota środków przeznaczona na realizację projektów wynosi 6 mln zł.

Konferencja naukowa: Wychowawcy i ich kompetencje w okresie przemian edukacyjnych

28 września 2009 r. w godzinach popołudniowych rozpoczęła się trzydniowa konferencja naukowa: Wychowawcy i ich kompetencje w okresach przemian edukacyjnych. Organizatorem jest Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej UKW.

Oferta wynajmu bufetu studenckiego

Zapraszamy wszystkich chętnych do składania ofert na wynajęcie bufetu w obiekcie przy ul. Chodkiewicza 30. Termin składania ofert do dnia 02.10.2009r.

Oferty prosimy złożyć w Dziale Administracyjno-Gospodarczym pok. 261, ul.Chodkiewicza 30. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem tel.052 341-93-65.

Oferty można składać drogą e-mailową na adres: dag@ukw.edu.pl