Budowa polskiej demokracji w kontekście 4 czerwca - zapraszamy na wykład

Koło Naukowe Prawo i Społeczeństwo, działające w Instytucie Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, serdecznie zaprasza do uczestnictwa w wykładzie: Budowa polskiej demokracji w kontekście 4 czerwca.

Konferencja prasowa z udziałem naszych wioślarzy

We wtorek 02.06.2009 roku odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wioślarzy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, którzy zwyciężyli Regaty „Oxford-Bydgoszcz-Cambridge Boat Race” na Tamizie.

Zapraszamy na koncert pt: Narodziny demokracji, bilety dla studentów UKW tylko 10 złotych

Zapraszamy na koncert pt: Narodziny Demokracji. Wystąpią: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej, Chóry Akademickie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Zespół Sierra Manta, Acco Duo, a także A. Ramirez i Peter Machajdik.

Fundusze Unijne dla studentów!! ZAPRASZAMY

Biuro Karier wraz z Bydgoskim Domem Technika NOT zaprasza na spotkanie:

Praktyczne informacje na temat wykorzystania unijnych dotacji przez młodych przedsiębiorców

Dni Historyka

Międzynarodowy konkurs Matematyka bez granic - wręczenie nagród

25 maja o godz. 16.30 w Auli im. M. Rejewskiego w Instytucie Matematyki
odbędzie się uroczyste podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Matematyka
bez Granic, który organizowany jest przez Akademię w Strasburgu.

Od Moskwy i Sankt Petersburga do Paryża i Nowego Jorku - wystawa w Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego

27 maja 2009 r. (środa) o godz. 12.00 w Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego nastąpi otwarcie wystawy pt. Od Moskwy i Sankt Petersburga do Paryża i Nowego Jorku. Na uroczystość przybędzie z Moskwy Władimir Sergiejewicz Ugarov – dyrektor Domu Rosyjskiej Emigracji im. Aleksandra Sołżenicyna, pisarz A. N. Warłamov – laureat Literackiej Nagrody Aleksandra Sołżenicyna oraz Igor Lwowicz Teterev  – przedstawiciel Ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie.

Dzień Sportu Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki

Zapraszamy na Dzień Sportu Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki.

5 czerwca 2009 roku od godziny 8.00 do 17.00

W bibliotece o sztuce - wystawa malarswa Jerzego Świecimskiego

Biblioteka Główna UKW przy ul. Chodkiewicza 30 serdecznie zaprasza 28 maja 2009 r. godz. 17.00 na kolejne spotkanie z cyklu W bibliotece o sztuce, podczas którego nastąpi otwarcie wystawy malarstwa Jerzego Świecimskiego.