Wykład prof. Grzegorza Sędka do Instytutu Psychologii

Instytut Psychologii UKW ma przyjemność zaprosić studentów na wykład nt. „Poznawcze konsekwencje wcześniejszej emerytury nauczycielek: czy narząd nieużywany zanika?”, który wygłosi  prof. dr hab. Grzegorz Sędek (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, dyrektor Interdyscyplinarnego Centrum Stosowanych Badań Poznawczych).

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Dzień 9 kwietnia 2009 r. ogłaszam dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Dni Nauki 2009

I Kujawsko-Pomorskie Forum Kultury Fizycznej

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego na I Kujawsko-Pomorskie Forum Kultury Fizycznej spotkanie i dyskusję Z TWÓRCAMI PODSTAWY PROGRAMOWEJ WF. 16 kwietnia 2009 rok.

Cisco Student Day - zapraszamy na konferencję!

Jesteś studentem informatyki???Zastanawiasz się nad pracą w IT?
To konferencja Cisco Student Day jest właśnie dla ciebie! Przyjdź 2 kwietnia w godzinach 12.00-18.00 do Auli Mikotoksyn.

Instytut Filozofii UKW zaprasza na wykład prof. Rogera Pouivet

Instytut Filozofii UKW zaprasza na wykład  prof. Rogera Pouivet –  (University Nancy 2 i Laboratoire d'Histoire des Sciences-Archives Poincaré (Centre National de la Recherche Scientifique - CNRS), który odbędzie się w Instytucie Filozofii UKW (sala 11) Ogińskiego 16,
7. kwietnia 2009 roku o godzinie 17:00 na temat: „Religious Imagination and Virtue Epistemology”.

Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II w 4. rocznicę śmierci - koncert z udziałem chóru uniwersyteckiego w Filharmonii Pomorskiej

Będzie to koncert zatytułowany Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II w 4. rocznicę śmierci, zapraszamy 1 kwietnia 2009 (środa) na godz. 19.00.

Biologiczne aspekty ochrony zdrowia i środowiska – IX Interdyscyplinarne Forum Naukowe

V Liceum Ogólnokształcące, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej oraz LPKiW w Myślęcinku zorganizowali IX Interdyscyplinarne Forum Naukowe oraz konkurs dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych pod hasłem: „Odkrycia biologiczne i ich znaczenie”.

Fundacja dla UKW wyszkoli za darmo informatyków

Fundacja dla UKW wyszkoli za darmo 120 osób w bardzo poszukiwanym zawodzie – administrator sieci informatycznych. Pieniądze na kursy pochodzą z grantu Urzędu Marszałkowskiego.

Uzależniony od narkotyków i co dalej? Zapraszamy na debatę

Leczyć czy karać? – to główne dylematy dotyczące uzależnienia od narkotyków. Na debatę związana z uzależnieniami zapraszają w środę 1. kwietnia 2009 r. Klub „Krytyki Politycznej” w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.