Zapraszamy na koncert z okazji 5-lecia Diecezji Bydgoskiej

Uroczysty koncert odbędzie się 25 marca 2009 (środa)  o godz. 12.00 w  Katedrze Bydgoskiej pw. św. św. Marcina i Mikołaja.

Nad koncertem z okazji  5 - lecia Diecezji Bydgoskiej honorowy patronat objął JE Biskupa Jan Tyrawa, Ordynariusza Diecezji Bydgoskiej.

Akademickie Mistrzostwa UKW w piłce nożnej

Zapraszamy do udziału w Akademickich Mistrzostw UKW w piłce nożnej. Zebranie kapitanów drużyn odbędzie się 06.04.2009 (poniedziałek) w pokoju 030 - Studium WFIS  o godz. 18.00.

VI edycja Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS na UKW

W dniach 30 marca – 3 kwietnia 2009 na bydgoskich uczelniach odbędzie się Festiwal Przedsiębiorczości BOSS. Na UKW BOSS zagości 30 i 31 marca (poniedziałek i wtorek). W załączniku szczegółowy program.

Poznaliśmy finalistów konkursu wiedzy o Kazimierzu Wielkim

Dwa etapy zmagań w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach już za nami. Właśnie poznaliśmy listę tych, którzy zakwalifikowali się do finału! Na finał konkursu zapraszamy 20 kwietnia (poniedziałek). Przygotowaliśmy szereg atrakcji!

Studenci UKW z certyfikatem SolidWorks

Studenci Studenckiego Koła Naukowego Komputerowego Wspomagania Projektowania
odnieśli sukces zdobywając certyfikat znajomości aplikacji SolidWorks.

Dzień Frankofonii w Alliance Française, nie przegap 20 marca!

W piątek 20 marca 2009 r. o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych współczesną  historią Francji na cykliczne wykłady. Tematem najbliższego spotkania będzie: Charles de Gaulle. O tej postaci opowie Adam Izdebski, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Oxfordzkiego, historyk, bizantynista, psycholog, obecnie doktorant na Wydziale Historycznym UW, członek Collegium Invisibile.

„Własność to odpowiedzialność” - III edycja konkursu Ministra Skarbu Państwa

Zapraszamy do udziału w konkursie „Własność to odpowiedzialność” - III edycja konkursu Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada na projekty edukacyjne adresowane do studentów.

Akademickie Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego w jeździectwie

Zapraszamy wszystkich studentów UKW do udziału w Akademickich Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w jeździectwie, Bydgoszcz 09.05.2009r.