Archiwum

Wychowawcy i ich kompetencje w okresach przemian edukacyjnych - zapraszamy na konferencję

Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej – Instytut Pedagogiki UKW w Bydgoszczy zaprasza do uczestnictwa w konferencji naukowej na temat: Wychowawcy i ich kompetencje w okresach przemian edukacyjnych, która odbędzie się w dniach 28-30.09.2009 r. Patronat honorowy nad konferencją objął Zespół Teorii Wychowania KNP PAN i przewodniczący Zespołu: prof. zw. dr hab. Bogusław Śliwerski.

Dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego tegoroczny rok akademicki jest uroczysty i wyjątkowy! Uczelnia obchodzi w tym roku czterdziesty rok swojej działalności. W ramach obchodów zaplanowano mnóstwo imprez okolicznościowych. Jedną z nich był I Kongres Studenckich Kół Naukowych Uczelni Bydgoskich "Studenci Miastu i Regionowi".

Już 4 marca etap międzyszkolny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach

Drodzy uczniowie, uczestnicy konkursu!

wielkimi krokami zbliża się kolejny etap konkursu! W tej części będziecie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i zmierzyć się z koleżankami i kolegami z innych szkół.

Odbiór decyzji stypendialnych

Dział Spraw Studenckich zwraca się z prośbą do studentów otrzymujących świadczenia socjalne o odbieranie decyzji stypendialnych, ul Łużycka 24, pokój 1 i 2 w godz. 8 - 14.

Krajowy półfinał XXIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych na UKW

21 marca b.r. w Instytucie Mechaniki Środowiska i Informatyki Stosowanej rozegrany zostanie krajowy półfinał XXIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych (grymat.im.pwr.wroc.pl).

Mamy nowego profesora

Prezydent Lech Kaczyński nadał tytuł profesora dr hab. Jackowi Woźnemu, Dziekanowi Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Nominację z rąk prezydenta prof. Jacek Woźny odebrał 26 lutego 2009 roku.

Odbiór dewiz na wyjazdy zagraniczne

Uprzejmie informujemy, że od dnia 2 marca 2009 dewizy na wyjazd zagraniczny należy odbierać w Filii Kredyt Banku S.A. przy ul. Chodkiewicza (obok sklepu AS Market).

Ratusz wspiera AZS UKW

Zapraszamy na spotkanie dyskusyjne z Łukaszem Chotkowskim

Studenckie Koło Naukowe Literaturoznawców UKW serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie dyskusyjne z Łukaszem Chotkowskim, reżyserem spektaklu "Łaknąć" Sarah Kane w Teatrze Polskim w Bydgoszczy.