Archiwum

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłasza dwa konkursy w ramach Działania 4.1

Zapraszamy na Naukowe Forum Psychologiczne

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zaprasza do udziału w Naukowym Forum Psychologicznym, którego opiekunem merytorycznym jest profesor Jan Strelau.

Niemiecki Bundestag oferuje kandydatom z Polski stypendia parlamentarne

Przyznając Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne (IPS) w roku 2010 Niemiecki Bundestag po raz kolejny oferuje młodym ludziom jedyną w swoim rodzaju okazję, by poprzez staż w Bundestagu poznać politykę Niemiec z pierwszej ręki.

V OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY PŁYWACKIE STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH SZKÓŁ WYŻSZYCH POZNAŃ 2009

Studenci niepełnosprawni,

mamy dla Was propozycję udziału w zawodach pływackich!
V Ogólnopolskie Zawody Pływackie Studentów Niepełnosprawnych Szkół Wyższych odbędą się dnia 16 maja 2009 r. na pływalni UAM, ul. Strażewicza 21 w Poznaniu.

Szczypiorniści na balu przebierańców

Piłkarze ręczni AZS UKW otrzymali honorowe zaproszenie na bal przebierańców do Domu Małego Dziecka przy ulicy Stolarskiej w Bydgoszczy.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej Biura Współpracy Międzynarodowej:

Benefis Bożeny i Jana Żmudzińskich

W karnawałowy czwartek 29 stycznia 2009 w gościnnych progach restauracji „Zatoka” odbyło się spotkanie, pracowników, studentów i absolwentów z wieloletnimi pracownikami Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Bożeną i Janem Żmudzińskim.

Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studentów UKW!

Najlepsi studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego nagrodzeni! Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia naukowe i wybitne osiągnięcia sportowe otrzymali:

Konkurs na projekty z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, pełniąca rolę Operatora Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego, ogłasza trzeci otwarty nabór wniosków na dofinansowanie projektów w ramach Funduszu, który potrwa do 31.03.2009 r.

Podyplomowe Studia w Zakresie Zarządzania Nieruchomościami

Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania UKW ogłasza nabór na dwusemestralne:

Podyplomowe Studia w zakresie Zarządzania Nieruchomościami

czas trwania studiów 1.03.2009 r. - 28.02.2010 r.

rekrutacja do 28 lutego 2009 r.