Są wolne miejsca w akademiku!

Dział Spraw Studenckich uprzejmie informuje, że są jeszcze wolne miejsca w uruchamianym po remoncie akademiku DS 2 ul. Łużycka 21.

Wszystkich chętnych prosimy o osobisty kontakt z Działem Spraw Studenckich lub z kierowniczką akademika.

Spotkanie z pracodawcą - wartość języków obcych w przyszłej karierze zawodowej - zapraszamy na spotkanie

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) organizuje 16 stycznia 2009 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego spotkanie z cyklu "Spotkania z pracodawcą".

American political philosophy - wykład monograficzny

Instytut Filozofii zaprasza na wykład monograficzny (ogólnouczelniany)  American Political Philosophy. Wykład poprowadzi prof. Waldemar Hanasz z University of Massachusetts Lowell (USA). Zajęcia będą się odbywały w dniach od 5 stycznia 2009 do 22 stycznia 2009 w blokach od poniedziałku do czwartku od g. 15 w sali 11 przy Ogińskiego 16.

Pieluszka dla Maluszka

W dniach 10 - 13 grudnia 2008 roku, już po raz 5 odbyła się akcja społeczna  „Pieluszka dla maluszka”.

Pedagogika ogólna. Dyskursy o statusie naukowym i dydaktycznym - zaproszenie na konferencję

Prezydium Zespołu Pedagogiki Ogólnej Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Katedra Pedagogiki Ogólnej i Porównawczej Instytutu Pedagogiki Wydziału Pedagogiki i Psychologii UKW zapraszają do udziału w konferencji organizowanej pod patronatem Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk na temat: Pedagogika ogólna. Dyskursy o statusie naukowym i dydaktycznym. Konferencja odbędzie się w Ciechocinku, w dniach 28-30 września 2009 roku.

Konferencje pod patronatem PAN - Komunikowanie społeczne w edukacji

Międzynarodowe Konferencje Naukowe pod Patronatem Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN;
Instytut Pedagogiki UKW zaprasza do udziału w Międzynarodowych Konferencjach Naukowych z serii Komunikowanie społeczne w edukacji: Lądek Zdrój 26-28 maja 2009 i Zakopane 15 - 17 września 2009.

Gwiazdka z piłką ręczną - akcja charytatywna piłkarzy ręcznych

Wzorem poprzednich akcji piłkarze ręczni AZS UKW przy pomocy swoich sponsorów zorganizowali akcję charytatywną „Gwiazdka z piłką ręczną”. Sportowcy i działacze w przebraniach Św. Mikołaja odwiedzili 11 grudnia bydgoskie hospicjum – Dom Sue Ryder oraz Dom Małego Dziecka przy ul. Stolarskiej. Maluchy otrzymały nie tylko słodycze i świąteczne upominki, ale przede wszystkim artykuły pierwszej potrzeby takie jak pieluchy czy proszki do prania.