Archiwum

Edukacja czy przepaść? - 19. odsłona otwartych sympozjów naukowych Paideia i Współczesność

Zapraszamy na dziewiętnastą odsłonę cyklu otwartych sympozjów naukowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.

"Jak wydostać się z wyścigu szczurów", Club CashFlow i IPE - zapraszamy na warsztat!

Drodzy Studenci UKW! Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie oraz konkursie „Jak wydostać się z wyścigu szczurów",  Club CashFlow i IPE.

Wykłady otwarte: Metody numeryczne w programowaniu

Studenci, uczniowie oraz wszyscy zainteresowani!

Zapraszamy na wykłady: Metody numeryczne w programowaniu zorganizowane przez Instytut Matematyki.
Wykłady odbędą się 25 listopada i 2 grudnia (wtorki) w godz. 14.30 - 16.00 w sali multimedialnej nr 2 przy pl. Weyssenhoffa 11. Poprowadzi je dr Katarzyna Chmielewska.

Gąsawa poprzez wieki - sesja naukowa w 620-lecie lokacji miejskiej

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Wójt Gminy Gąsawa zapraszają na sesję naukową z okazji 620-lecia lokacji miejskiej Gąsawy pt: „Gąsawa poprzez wieki”.

Wizyta Ambasadora Republiki Czeskiej w RP, Jana Sechtera

12 listopada 2008 r. o godz. 13.30 wizytę w Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego złożył Jan Sechter - Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Czeskiej w Rzeczypospolitej Polskiej. Dyplomata zapoznał się ze zbiorami Muzeum.

Zapraszamy na wykład otwarty "Wolna i nieskrępowana twórcza aktywność - spotkanie z postmodernizmem na tle koncepcji Nietzschego, Heideggera i Derridy".

Wysokość wypłat świadczeń pomocy materialnej na rok akademicki 2008/2009.

W dniu 13.11.08 r na posiedzeniu Wydziałowych Komisji Stypendialnych podjęto następujące decyzje dotyczące wysokości wypłat świadczeń pomocy materialnej na rok akademicki 2008/2009.