Tłumy gości na Targach Pracy
SARMACJA 2008 w Bydgoszczy

VI Międzynarodowa Konferencja Mity i wartości

Zapraszamy do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Mity, mitologie, mityzacje nie tylko w literaturze” pt. „Mity i wartości”. Rozpoczyna się w poniedziałek 20 października i potrwa do środy 22 października w Instytucie Filologii Polskiej przy ul. Jagiellońskiej 11.

Doktoryzowanie dla biologów
Studenci ERASMUSA na uczelni!
Wyróżnienie dla Wydawnictwa UKW

II Sympozjum Rewitalizacja Drogi Wodnej Wisła-Odra szansą dla gospodarki i regionu

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zapraszają na sympozjum, pt. REWITALIZACJA DROGI WODNEJ WISŁA-ODRA SZANSĄ DLA GOSPODARKI REGIONU II Sympozjum Naukowo-Samorządowe. Odbędzie się ono 21 listopada 2008 w Auli Atrium UKW.

III edycja programu "Wsparcie międzynarodowej mobilności naukowców"

W ramach programu przyznawane są środki finansowe przeznaczone na finansowanie zagranicznych pobytów pracowników naukowych lub naukowo-dydaktycznych, obejmujących udział w badaniach naukowych lub pracach rozwojowych realizowanych w zagranicznych ośrodkach naukowych.

Dr Magdalena Twarużek w zespole redakcyjnym MYCOTOXIN RESEARCH

Dr Magdalena Twarużek  z Katedry Biologii Eksperymentalnej UKW została zaproszona do zespołu redakcyjnego międzynarodowego czasopisma MYCOTOXIN RESEARCH. Jest to oficjalne czasopismo Society for Mycotoxin Research.