Dzień Dziecka z UKW

Zapraszamy wszystkich: młdoszych i tych nieco starszych, każdego, kto ma w sobie coś z dziecka na koncert w wykonaniu studentów Instytutu Edukacji Muzycznej. 02.06.2008 r, godzina 14.00, dziedziniec Bliblioteki, Stary Rynek 24.

Pierwsze Spotkanie z Dydaktyką!

Zakład Dydaktyki Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Koło Naukowe Dydaktyków organizują I SPOTKANIA Z DYDAKTYKĄ
4 czerwca od godz. 10-17.

Nagroda Ministra Infrastruktury dla najlepszej pracy habilitacyjnej, doktorskiej, magisterskiej i inżynierskiej

W związku z decyzją Ministra Infrastruktury Pana Cezarego Grabarczyka dotyczącą przyznania w 2008 roku Nagrody Ministra Infrastruktury dla najlepszej pracy habilitacyjnej, doktorskiej, magisterskiej i inżynierskiej z dziedziny TRANSPORT oraz Nagrody za najlepszą książkę o tematyce transportowej, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Zjazd absolwentów Wychowania Technicznego rocznik 1977-1981

W piątek (30.05.2008 r.) o godzinie 13.00 w Auli Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki (ul. Chodkiewicza 30) odbył się zjazd absolwentów Wychowania Technicznego. Spotkanie z przyjaciółmi oraz ówczesnymi władzami uczelni rozpoczęło się o godzinie 14.00 w klubie BEANUS. Wspomnienia z młodzieńczych lat, zdjęcia oraz historia BEANUSA, to część z atrakcji przygotowanych dla absolwentów rocznika 1977-1981.

Fundacja „Wiatrak” zaprasza studentów UKW do współpracy lub realizacji praktyk

Fundacja „Wiatrak” zaprasza studentów UKW do współpracy lub realizacji praktyk ogólnopedagogicznych podczas półkolonii organizowanych przez Fundację.

Dzień Dziecka w Afryce - wesprzyj akcję UNICEF-u

DZIEŃ DZIECKA W AFRYCE

Po raz drugi Akademickie Centrum Wolontariatu przyłącza się do akcji UNICEF: "Dzień Dziecka w Afryce." W tym roku pieniądze są zbierane na szczepionki przeciw tężcowi. Przyłączcie się do akcji także i wy!!!

III Dzień Kultury Rosyjskiej

Dnia 28. maja br. (środa) odbędzie się III Dzień Kultury Rosyjskiej, organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Slawistów, działające przy Instytucie Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UKW.