Komunikat ws. funkcjonowania Działu Nauki w dniach 18-27 marca 2020

W związku z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 marca 2020 r. zmieniającym Rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uprzejmie informujemy, że pracownicy Działu Nauki w okresie od 18 do 27 marca będą pełnili dyżury w godzinach od 9.00 - 13.00. Można się z nami kontaktować telefonicznie lub mailowo. W wyjątkowych sytuacjach przyjęcie interesanta jest możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się. Dokumenty należy przesyłać jako skany (PDF) lub zdjęcia (JPG). Wersję papierową tych dokumentów należy przesyłać wyłącznie pocztą wewnętrzną poprzez Kancelarię UKW.